Uraz Kaygılaroğlu: İlk oyundan sonra gece uyuyamadım!

‘Aşık Shakespeare’in başrol oyuncuları Uraz Kaygılaroğlu ile Nezaket Erden, önceki gün basının karşısına çıktı. İlk kez tiyatro oyununda yer alan Kaygılaroğlu, Sahne alkışı almak şahane diyerek heyecanını paylaştı.

Uraz Kaygılaroğlu: İlk oyundan sonra gece uyuyamadım!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 20.10.2023
A+
A-

Uraz Kaygılaroğlu’nun William Shakespeare’e, Nezaket Erden’in Viola karakterine hayat verdiği Aşık Shakespeare’in yönetmenliğini Serdar Biliş üstleniyor. Oyunda Şebnem Sönmez, Merve Polat, Kerem Arslanoğlu, Ceren Taşçı ve Ekrem Can Arslandağ da yer alıyor.

“TÜZ YAZ ÇALIŞTIK”

İlk kez tiyatro sahnesinde olan Kaygılaroğlu, “Hazırlık süreci uzun sürdü. Tüm yaz çalıştık, günde 8-10 saat provalarımız oldu. Sahne alkışı almak şahane. Seyircinin ilgisinden çok mutluyuz. Nezaket yıllarını vermiş usta ve inanılmaz bir oyuncu. Onunla oynayınca ‘bu süreç benim için acısız geçti’ diyebilirim. Yeni bir alan benim için. Adrenalini çok farklı, ilk oyundan sonra gece uyuyamadım. Aklım hâlâ oyundaydı” ifadelerini kullandı.Uraz Kaygılaroğlu: İlk oyundan sonra gece uyuyamadım!

“KEŞKE BUGÜNE KADAR TİYATRO YAPSAYMIŞ”

Altın Portakal ödüllü Nezaket Erden, “Birlikte oynamaktan çok mutluyuz. Seyirciyle buluşunca o enerji büyüdü. Uraz’ın ilk sahne deneyimi ama ilk gibi değildi. Çok yetenekli, onunla çalışmak çok keyifli. Keşke bugüne kadar tiyatro yapsaymış. Kalabalık bir ekibiz ve o kalabalığın getirdiği ayrı bir neşe ve coşku da var” şeklinde konuştu.Uraz Kaygılaroğlu: İlk oyundan sonra gece uyuyamadım!

Aşık Shakespeare, 35 kişilik oyuncu, dansçı ve müzisyen kadrosuyla dikkat çekiyor. Oyun için bestelenen şarkılar, müzisyen Gülin Kılıçay ve oyun için bir araya gelen özel müzik grubu tarafından sahnede canlı olarak seslendiriliyor.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.