Jennifer Lopez: Ben Affleck çok daha güzel hissetmemi sağlıyor

Eski aşkı Ben Affleck’le (51) 20 yıl sonra yeniden bir araya gelen Jennifer Lopez (54), 16 Temmuz 2022 tarihinde nikâh masasına oturmuştu. ABD’li yıldız, oyuncu eşiyle birlikteliğinin kendisine nasıl hissettirdiğinden bahsetti.

Jennifer Lopez: Ben Affleck çok daha güzel hissetmemi sağlıyor
REKLAM ALANI
Yayınlama: 03.11.2023
A+
A-

Şarkıcı Jennifer Lopez ile Oscar ödüllü aktör Ben Affleck, 20 yıl sonra barışmış ve Temmuz 2022’de Las Vegas’ta gerçekleşen sade bir törenle hayatlarını birleştirmişti. Çift, bir ay sonra ise görkemli bir düğün yapmıştı.

Mutlu birliktelikleri süren ve her fırsatta birbirleri hakkında romantik ifadeler kullanan ünlü çiftten Lopez, eşiyle ilgili samimi açıklamalar yaptı.Jennifer Lopez: Ben Affleck çok daha güzel hissetmemi sağlıyor

“PİŞMANLIK DUYMADIĞIM BİR AŞAMADAYIM”

Vogue’a röportaj veren 54 yaşındaki şarkıcı, Affleck’le birlikte olmanın kendisini daha önce hissetmediği kadar güzel hissettirdiğini açıkladı.

Kendimi rahatlamış ve konforlu hissediyorum. Bu da kendimi başka biriyle hissettiğimden çok daha güzel hissetmemi sağlıyor. Hayatımın her parçasını pişmanlık duymadan sevdiği bir aşamadayım.

Jennifer Lopez: Ben Affleck çok daha güzel hissetmemi sağlıyor

“BU BENİM HAYATIM”

Eski eşi Marc Anthony ile ilişkisinden Emme ve Max adında iki çocuğu olan ünlü şarkıcı, 21 Ağustos’ta Affleck’le evliliğinin birinci yıl dönümünü sosyal medya hesabından yayınladığı karelerle kutlamıştı.

Düğünden kareleri kalp emojisiyle birlikte yayınlayan Lopez, “Bir yıl önce bugün. Sevgili Ben, burada yalnız oturuyorum. Yüzüğüme bakıyorum, bunalmış hissediyorum. Şarkı söylemek istiyorum. Buraya nasıl geldik, geri sarmadan. Aman Tanrım, bu benim hayatım” mesajını yazmıştı.Jennifer Lopez: Ben Affleck çok daha güzel hissetmemi sağlıyor

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.