Ece Erken’den eski eşi Serkan Uçar’a: Evladına yine zarar verdin!

Sunucu Ece Erken, 2014 yılında Serkan Uçar ile dünyaevine girmiş, Nisan 2015’te Eymen ismini verdikleri oğlunu kucağına almıştı. Anne olduktan kısa süre sonra boşanan Erken, velayeti kendisinde olan çocuğunun yurt dışına çıkmasına izin vermeyen eski eşiye karşı karşıya geldi.

Ece Erken’den eski eşi Serkan Uçar’a: Evladına yine zarar verdin!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 04.11.2023
A+
A-

Ece Erken, oğlu Eymen Uçar’ı yurt dışına tatile götürmek istedi. Ancak eski eşi Serkan Uçar’dan izin çıkmadı. Bunun üzerine ünlü sunucu, eski eşine karşı hukuk mücadelesi vereceğini açıkladı.

“GÖRGÜSÜZ HAYATINI GÖZÜMÜZE SOKUYORSUN”

Evladının maddi ve manevi yanında olmayıp, görgüsüz hayatını gözümüzün içine sokuyorsun. Çocuğu bir yere götürmek için senden izin istiyorum. Allah sonradan görme, gurursuz ve vicdansız herkesten evladımızı korusun. Yasaların acilen değişmesi lazım. Bunun için hukuk mücadelesi gerekiyorsa onu da yapacağız.

Ece Erken'den eski eşi Serkan Uçar'a: Evladına yine zarar verdin!

“ELBET BİR CEVABI OLACAK”

Eski eşini hedef alan Ece Erken, “Çocuk hastalandı, yoksun. Okulla alakalı hiçbir şeyde yoksun. Bir şeye ihtiyacı var mı, bilmezsin. İyi gününde bile yoksun. Senden evladımı tatile götürmek için izin alacağız ve sen evladıma yine zarar verip yine izin vermeyeceksin. Trajikomik ama bunun elbet bir cevabı olacak” ifadelerini kullandı.Ece Erken'den eski eşi Serkan Uçar'a: Evladına yine zarar verdin!

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.