Emina Jahovic: Çocuklarımın çok ünlü olmasını istemiyorum!

Emina Jahovic, 2008 yılında popçu Mustafa Sandal ile nikâh masasına oturduktan sonra Türkiye’ye yerleşmişti. 2018’de anlaşmalı olarak biten evliliğinden Yaman (14) ve Yavuz (11) adında iki oğlu olan Sırp şarkıcı, çocukları hakkında konuştu.

Emina Jahovic: Çocuklarımın çok ünlü olmasını istemiyorum!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 05.11.2023
A+
A-

Emina Jahovic, önceki gün Bebek’te objektiflere yansıdı. Köpeği ile yürüyüş yapan şarkıcı, “Türkiye’de müzisyen buldum ve Balkanlar için bir albüm yapıyorum. Sürekli yurt dışına uçmama gerek kalmadı. Çocukları bırakınca olmuyor, zor değil ama çocukları bırakmak istemiyorum” dedi.

FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK!

Uzun süredir albüm çıkarmayan Jahovic, “Ülkemizde şey derler ya hani ‘Fırtınadan önce sessizlik’, şimdilerde aynı böyleyim işte. Çok iyi döneceğim” şeklinde konuştu.Emina Jahovic: Çocuklarımın çok ünlü olmasını istemiyorum!

“İKİSİ BİRBİRİNDEN ÇOK FARKLI”

Eski eşi Mustafa Sandal ile evliliğinden iki çocuğu olan 41 yaşındaki şarkıcı, “Yaman iş adamı gibi, ticaretten anlıyor. Yavuz farklı. O daha akademik birisi, okulu ve okumayı çok seviyor. İkisi de birbirinden çok farklı. Yaman DJ’lik yapıyor ama müzisyen değil tabii ki. Çocuklar kendi yollarını seçmeliler. Çok ünlü olmasını istemiyorum ama tabii ki Allah bilir. Önlerini kesmeyi düşünmüyorum. Nasıl ilerlemek istiyorlarsa yanlış olmadıkça onları destekleyeceğim” ifadelerini kullandı.Emina Jahovic: Çocuklarımın çok ünlü olmasını istemiyorum!

“DAHA GENCİZ”

Emina Jahovic, aşk hayatı hakkında ise “Daha genciz, aşk da olabilir ama çocuklarım var ve bir tanesi ergen. Onu biraz sıkmam lazım, hepsi aynı anda olmuyor zorlanırım” diyerek güldü.Emina Jahovic: Çocuklarımın çok ünlü olmasını istemiyorum!

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.