Haktan’tan ‘evlilik’ cevabı: Yoksa 30 sene sürer miydi?

Yıllardır sahnelerde olan Haktan, hayatını müzik üzerine inşa ettiğini dile getirdi. Evde tamir konularında başarılı olduğunu belirten ünlü şarkıcı, Ev işlerine yardım ediyor musunuz? sorusuna verdiği yanıtla tebessüm ettirdi.

Haktan’tan ‘evlilik’ cevabı: Yoksa 30 sene sürer miydi?
REKLAM ALANI
Yayınlama: 06.11.2023
A+
A-

Haktan, önceki gün Yeşilköy’de bir mekanda sahneye çıktı. Sahne öncesi basın mensuplarının karşısına çıkan şarkıcı, “Kariyerinizde hiç müziğe küstüğünüz bir an oldu mu?” sorusuna, “Hayatımda müzikten başka hiç bir mesleğim olmadı. Evde tornavidayla tamirat yapmak veya çeşme tamir etmek henüz meslek sayılmadığı için ‘başka bir meslek edindim’ diyemem” cevabını verdi.

“EVDE HAMARATIM”

Evde de gününün büyük bir bölümünün müzikal çalışmalarla geçtiğini dile getiren Haktan, “Ev işlerine yardım ediyor musunuz?” sorusu üzerine, “Etmez miyim? Evde hamaratım. Yoksa 30 senedir evli kalabilir miydim?” ifadelerini kullandı.Haktan'tan 'evlilik' cevabı: Yoksa 30 sene sürer miydi?

HAKTAN USTA

İlknur Canevi ile evli olan 49 yaşındaki sanatçı, Mutfakta maharetlerinin biraz daha sınırlı ve kısıtlı olmasına karşın evdeki teknik (arıza, onarım) konularda son derece başarılı olduğunu söyledi.

Evde Haktan Usta diyebilirsiniz ama evin sınırları dışında konu tartışmaya açık.

Haktan'tan 'evlilik' cevabı: Yoksa 30 sene sürer miydi?

Dört şarkıdan oluşan yeni bir albüm hazırlığı içerisinde olduğunu dile getiren Haktan, albümde yer alacak şarkılarla ilgili adeta ser verip sır vermedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.