İlayda Şeker’den İsmail Balaban açıklaması: ‘Acun’a telefon aç’ sözleri kışkırttı

İsmail Balaban’ın güreşten çekilip bir muhabirin elindeki görüntüleri sildirmesi iddiasıyla gündeme gelmişti. Survivor ile tanınan Balaban’ın eşi İlayda Şeker, olaydan sonra sosyal medyadan isyan etti. İlayda Şeker bir kişinin Acun’a telefon aç diyerek bağırdığı anları paylaştı.

İlayda Şeker’den İsmail Balaban açıklaması: ‘Acun’a telefon aç’ sözleri kışkırttı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 14.11.2023
A+
A-

Muğla’nın Fethiye ilçesinde düzenlenen yağlı güreşlerin finalinde, Mustafa Batu ile İsmail Balaban karşı karşıya geldi. Rakibine sinirlenen ve güreşten çekilen Balaban’ın gergin anları da sosyal medyada gündem oldu.

İsmail Balaban’ın Survivor’da tanıştığı ve ardından evlendiği eşi İlayda Şeker yaşananlara isyan etti. Ünlü yarışmacı, eşine dair yapılan yorumlara sinirlenerek olayın gerçekte nasıl yaşandığını anlattı.İlayda Şeker'den İsmail Balaban açıklaması: 'Acun'a telefon aç' sözleri kışkırttı

“ONU KIŞKIRTACAK ŞEKİLDE KONUŞTU”

İlayda Şeker paylaşımında “Bu delikanlılığa sığar mı?” diyerek sitem etti ve şunları söyledi:

İsmail, rakibi Mustafa kardeşimizle güreşirken aralarındaki gerginlikten dolayı baktı ki kötü yerlere gidecek güreşi bıraktı. Sahadan çıkarken birisi ‘Acun’a telefon aç’ gibi üslubu bozuk şekilde İsmail’e karşı onu kışkırtacak şekilde konuştu. İsmail de adama yönelerek ‘Sen sahada ne olduğunun farkında mısın?’ dedi. O arada İsmail’den nemalanmak isteyen insanlar videoya çektiler.

İlayda Şeker'den İsmail Balaban açıklaması: 'Acun'a telefon aç' sözleri kışkırttı

“BENİM KOCAM YALNIZ DEĞİL”

İlayda Şeker bir kişinin kenardan Acun göndermesi yaptığı anları da kayda alarak takipçileriyle paylaştı. İlayda Şeker paylaşımında “Benim kocam yalnız değil ezdirmem onu kimseye” diyerek yaşananlara sitem etti. İlayda Şeker, İsmail Balaban’ı kızdıran videoyu paylaştı.İlayda Şeker'den İsmail Balaban açıklaması: 'Acun'a telefon aç' sözleri kışkırttı

 

 

 

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.