‘Yargı’da bu hafta geçmiş sayfalar yeniden açılıyor!

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Yargı’nın yeni bölümünden tanıtım yayınlandı. Tanıtıma; Ilgaz’ın annesiyle yaptığı konuşma ile Ceylin’in Engin’le arkadaşlık dönemlerinde yaşadıkları olay damga vuruyor.

‘Yargı’da bu hafta geçmiş sayfalar yeniden açılıyor!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 16.11.2023
A+
A-

Yargı’da bu hafta eski defterler açılıyor. Ilgaz’ın (Kaan Urgancıoğlu) geçmişte annesiyle yaptığı konuşma dikkat çekiyor.

Aynı zamanda Ceylin (Pınar Deniz) ve Engin’in (Onur Durmaz) üniversite zamanlarındaki arkadaşlıkları esnasında görgü tanığı oldukları bir olay da Ilgaz ve Ceylin’i tesadüfen birleştiriyor.'Yargı'da bu hafta geçmiş sayfalar yeniden açılıyor!

Çok izlenen dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken; onlara Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arif Pişkin, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Ayşen Sezerel, Ulvi Kahyaoğlu, Müge Bayramoğlu, Çağla Demir, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Duygu Serin, Tolga Canbeyli ve Alican Altun Onur Tekin gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor.'Yargı'da bu hafta geçmiş sayfalar yeniden açılıyor!

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu Yargı dizisi, merakla beklenen yeni bölümü ile 19 Kasım Pazar günü saat 20.00’de Kanal D’de.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.