Masterchef All Star’a veda eden isim belli oldu! ‘Sos’ eledi

Masterchef All Star’da artık finale adım adım gidiliyor. Son 12’nin belliği olduğu Masterchef All Star’da bir kişi daha hayallerine veda etti. Yaptığı hata nedeniyle Masterchef’e veda eden isim şoke etti.

Masterchef All Star’a veda eden isim belli oldu! ‘Sos’ eledi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 20.11.2023
A+
A-

Mastechef All Star’da hafta boyunca takımlar kıyasıya mücadele etti. Haftanın kazananı 2-1’lik skorla mavi takım olmuştu. Haftanın eleme adayları Batuhan, Hasan, Eren, Esra, Ayaz, Dilara ve Tolga olmuştu. Eleme adayları ekrana gelen son bölümde Masterchef’e devam etmek için mücadele etti.

YARATICI TABAKLAR YAPILDI

Eleme potalarının artık kolay olmadığı Masterchef’te ilk olarak yarışmacılar yaratıcı tabaklar yaptı. Yarışmacılara ilk tur için damla sakızı ve kereviz verildi.

Masterchef All Star'a veda eden isim belli oldu! 'Sos' eledi

GECENİN BİRİNCİSİ BELLİ OLDU

Eren sunum yaptığı sırada kameralar Ayaz’a döndü. Ayaz’ın tabak bittikten sonra sosuyla oynaması nedeniyle şefler kararlarını açıkladılar. Mehmet şef, “Rejiden bize bir bilgi geldi. İçeride ona bakacağız daha sonra yanınıza geleceğiz açıklamak için. İlk üçü hemen seçmiştik, fakat bir arkadaşımız yapmış olduğu teknik hatadan dolayı ilk 3’ün dışında kaldı. Vermiş olduğumuz ürünleri değerlendirerek bu gecenin birincisi olan yarışmacımız Hasan. ” ifadelerini kullandı.

Masterchef All Star'a veda eden isim belli oldu! 'Sos' eledi

“GERÇEKTEN ÜZÜLÜYORUZ”

Oyunun ikincisi ise Dilara oldu. Mehmet şef sonra bir açıklama daha yaparak, “Gerçekten üzülüyoruz bir hafta boyunca ciddi emekler veriliyor. Aynı hatalar tekrarlanıyor. Şu an gerçekten hayretler içerisindeyiz. Bazı yapılanları burada aklımız almıyor. Verilen emeklerin küçücük hatalar yüzünden sekteye uğraması akıl alacak gibi değil. Bu gecenin üçüncüsü olan tabak Eren.” dedi.

HATA YAPAN İSMİ AÇIKLADILAR

Mehmet şef hata yapan ismi açıkladı. “Az önce söylediğimiz gecenin üçüncüsü olan tabak Ayaz senin tabağın olacaktı. Aslında senin tabağın ikinciliği hatta birinciliği zorlayacak tabak. Yemek bittikten sonra sosunu da koyuyorsun. Daha sonra kaşıkla sos kasesinden bir şey alıp lavaboya atıyorsun. Yemek bittikten sonra biten ürünlere kesinlikle müdahale yapılamaz.” diyerek Ayaz’ın hata yaptığını açıkladı.

İKİNCİ TURA GEÇİLDİ

İkinci tur için yarışmacılar Mehmet şefin ‘dana yanağı’ isimli tabağını yaptı. Yarışmacılara bu tabak için 60 dakika süre verildi.

Masterchef All Star'a veda eden isim belli oldu! 'Sos' eledi

AYAZ SOSUNU ÇÖPE ATTI

İlk turda sosta sorun yaşayan Ayaz ikinci turda da sosunu çöpe attı. İkinci turun en iyi tabağını Tolga yaptı.

Masterchef All Star'a veda eden isim belli oldu! 'Sos' eledi

MASTERCHEF ALL STAR’A 13. OLARAK VEDA ETTİ

Masterchef All Star’a 13. olarak veda eden yarışmacı Ayaz oldu.

Ayaz elendikten sonra yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Bazen istediğin gibi gitmez. Benim gelmek istediğim yer buraya kadar değildi. Sosumu da farkına varmadan atmıştım. Bugün kötü günüm, hayatımda yaşadığım en kötü günlerden biri. Yolun başındayız. Başarılı olmak için elimizden geleni yapacağız. 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.