Sıfır makyaj Deniz Uğur! ‘Komplekse gerek yok, yaşlanıyoruz’

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nın tiyatro bölümünden 1995 yılında mezun olani, son olarak ‘Cenazemize Hoş Geldiniz’ filmn de rol alan Deniz Uğur, sosyal medyada sıfır makyaj fotoğrafını yayınladı.

Sıfır makyaj Deniz Uğur! ‘Komplekse gerek yok, yaşlanıyoruz’
REKLAM ALANI
Yayınlama: 20.11.2023
A+
A-

2021 yılında dünyaevine girdiği meslektaşı Erdinç Gülener’le mutlu bir evlilik sürdüren Deniz Uğur, Instagram hesabından sıfır makyaj bir fotoğrafını paylaştı.

‘Adını Feriha Koydum’, ‘Umutsuz Ev Kadınları’, ‘Kırgın Çiçekler’, ‘Zalim İstanbul’ ve ‘Demir Kadın: Neslican’ gibi yapımlarda rol alan 50 yaşındaki oyuncunun mesajı dikkat çekti.Sıfır makyaj Deniz Uğur! 'Komplekse gerek yok, yaşlanıyoruz'

“ÖNEMLİ OLAN KENDİNİ GENÇLEŞTİŞMEK”

Bir insanı gerçekten tanımak istiyorsan sabah gözünü açtığı andaki hâlini görmen gerekir. Filtresiz, makyajsız. Komplekse girmeye gerek yok, yaşlanıyoruz. Şeytâni düzenin ele geçirdiği dünyaya inat gülümseyebiliyorsan güçlüsün. Varlığının bir anlamı, bütüne hayrı olmak zorunda. Önemli olan o. Kendini gerçekleştirmek. Bu arada ‘Gülüşünde hep bir hüzün var’ diyordunuz, haklıymışsınız gerçekten.

Sıfır makyaj Deniz Uğur! 'Komplekse gerek yok, yaşlanıyoruz'

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.