Yılmaz Erdoğan’dan ‘İnci Taneleri’ geliyor!

Bu öykü insanları birbirine bağlayan pamuk ipliği üzerine. İnci ne kadar değerli, iplik o kadar ince… Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden böyle başlayan hikâye çok yakında ‘İnci Taneleri’ adıyla izleyici karşısına çıkacak. İki yıl boyunca özverili bir hazırlık sonucu ortaya çıkan İnci Taneleri, insanları birbirine bağlayan pamuk ipliği üzerine bir hikâyeyi seyirciyle buluşturacak.

Yılmaz Erdoğan’dan ‘İnci Taneleri’ geliyor!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 20.11.2023
A+
A-

İnci Taneleri ile yıllar sonra ekrana geri dönen Yılmaz Erdoğan, dizinin senaryosunu üstlenirken, aynı zamanda ‘Azem Yücel’ isimli karaktere hayat verecek.

Yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem Yücel, kaybettiklerini bulabilecek mi? Acılarla dolu geçmişi, taşıdığı büyük bir sır ve sırtında hayatın yüküyle umudun peşinden koşan Azem, kolyesinden kopmuş, dağılmış inci tanelerini tekrar toplayabilecek mi? Yılmaz Erdoğan'dan 'İnci Taneleri' geliyor!

BKM Yapım imzalı İnci Taneleri dizisinin oyuncu kadrosunda; Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi güçlü isimler yer alıyor.Yılmaz Erdoğan'dan 'İnci Taneleri' geliyor!

Yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturduğu, insana dokunan hikayesiyle izleyiciyle buluşacak İnci Taneleri yakında Kanal D’de yayınlanacak.Yılmaz Erdoğan'dan 'İnci Taneleri' geliyor!

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.