Alişan paylaştı! ‘Serkan Burak 10 bin baskıyla piyasaya çıktı’

Müzik kariyerine Serkan Burak adıyla adım atan Alişan, henüz lise 1. sınıftayken, babasının maddi desteğiyle ilk kasetini yaptı. 33 yıl önceki albüm kapağını ve albümde seslendirdiği ‘Karşı Köyden Davul Sesi Geliyor’ adlı türküyü paylaşan ünlü şarkıcıya yorum ve beğeni yağdı.

Alişan paylaştı! ‘Serkan Burak 10 bin baskıyla piyasaya çıktı’
REKLAM ALANI
Yayınlama: 07.12.2023
A+
A-

Aslı adı Serkan Burak Tektaş olan Alişan, 2.8 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından nostaljik bir paylaşıma imza attı.

“10 BİN BASKIYLA ÇIKTI, 5 BİNİ BİZ ALDIK”

Sene 1990… 14 yaşındayım, bir haftada repertuar yapıldı, 3 günde 14 şarkı çalındı. 1 günde 14 şarkı okundu ve Serkan Burak 10 bin baskıyla piyasaya çıktı. 5 bini biz almıştık, 5 bin de dağıtıldı. Bunların hepsini babam tek başına yaptı. Teşekkür ederim baba.

Alişan paylaştı! 'Serkan Burak 10 bin baskıyla piyasaya çıktı'

“ZEYNEP KİM?”

Karşı Köyden Davul Sesi Geliyor türküsündeki; “Baba vallah Zeynep gelin oluyor. Ben Zeynepsiz dünya malı neylerim? Zeynep’imi başkasına vermeyin. Zeynep’i almadan geri gelmeyin” sözleri dikkat çekti.Alişan paylaştı! 'Serkan Burak 10 bin baskıyla piyasaya çıktı'

Takipçilerinden 35 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum gelen Alişan’a, eşi Buse Varol’dan “Zeynep kim?” şeklinde esprili bir mesaj gönderdi. Alişan’ın meslektaşı Ceylan’ın ise “Küçük Serkan” yorumu dikkat çekti.Alişan paylaştı! 'Serkan Burak 10 bin baskıyla piyasaya çıktı'

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.