İlhan Şeşen kansere yakalandı!

Türk Müziğinin efsane isimlerinden İlhan Şeşen akciğer kanserine yakalandı.

İlhan Şeşen kansere yakalandı!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 10.12.2023
A+
A-

Gelmiş geçmiş en güzel seslerden birine sahip olan İlhan Şeşen hakkında üzücü bir gelişme yaşandı. Usta müzisyenin akciğer kanserine yakalandığı ortaya çıktı.

İSTANBUL’DA TEDAVİ ALTINA ALINDI

2. Sayfa’da yer alan habere göre, bir süredir Bodrum’da yaşayan Şeşen, hastalığın ardından İstanbul’da tedavi altına alındı. Doktorları, sanatçının tedaviye olumlu yanıt verdiğini söylüyor. Şeşen’in daha önce de kansere yakalanarak kurtulduğu konuşulanlar arasında.İlhan Şeşen kansere yakalandı!

“ÇOK BÜYÜK FARK VAR”

İlhan Şeşen, geçtiğimiz senelerde TRT 2 ekranlarında yayınlanan Film Gibi Hayatlar programına konuk olmuştu.
Yeni dönemde yapılan şarkılar ve müzik sektörüyle ilgili de konuşan İlhan Şeşen “Çok takip etmiyorum. Sosyal medya nedeniyle o kadar çok yayılıyor ki kulağımıza geliyor. Birinin ismini duyuyorum, bakıyorum. Sevmekle eleştirmek arasında çok büyük fark var” demişti.İlhan Şeşen kansere yakalandı!

“ÇOĞUNU DİNLEMİYORUM”

“Şimdi bir şey sevmemek o şeyin kötü olduğunu iddia etmek değildir” diyen Şeşen şöyle devam etmişti; “Bu çocuklar müzikle uğraşıyorlar. Daha faydalı ne yapsınlar? Onun için şarkısını ben sevmişim, sevmemişim… Şimdi çok yüzeysel şeyler yazılıyor. Onlar da iki üç ayda unutuluyor, gidiyor. Hiçbir zaman literatüre girmiyor o şarkılar. Çok ender oluyor. Çoğunu sevmiyorum. Çoğunu dinlemiyorum.”

“RAP DENİLEN MÜZİKLE İLGİLENMİYORUM”

“Hele şimdi rap denilen müzikle hiç ilgilenmiyorum” diyen sanatçı, “Çünkü sözlerini anlamıyorum ki. Hiçbir şey anlamıyorum” demişti.İlhan Şeşen kansere yakalandı!

 

 

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.