Bilal Hancı’nın ihanet videosunu ifşalayan Esin Çepni yeni aşka yelken açtı!

Fenomen Esin Çepni, YouTuber eşi Bilal Hancı’nın kendisini aldattığını iddia ettiği görüntüleri, Siz de görün istiyorum diyerek sosyal medya hesabından ifşa etmişti. Bilal Hancı ise Görüntüler anlaşmalı olarak boşandıktan sonraki bir tarihte çekildi açıklamasını yapmıştı. Tüm bunların ardından Esin Çepni, Bilal Hancı ile resmen boşandıklarını duyurmuştu. Çepni, yeni aşka yelken açtığını duyurdu.

Bilal Hancı’nın ihanet videosunu ifşalayan Esin Çepni yeni aşka yelken açtı!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 13.12.2023
A+
A-

Kafalar grubu üyesi Bilal Hancı, geçtiğimiz haftalarda ‘ihanet’ haberleriyle gündem olmuştu. Eşi Bilal Hancı’nın gece kulübünde bir kadınla öpüşürken çekilen görüntüsünü paylaşan Esin Çepni, gözyaşlarına boğulmuştu.

İki yıllık eşinin ihanetiyle sarsıldığını belirten Çepni, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

Bu gece kafamdan kaynar sular döküldü. Sebebini de gözlerimle gördüm. Siz de görün istiyorum. Ulu orta yapılan ihanetin sessizce acısını çekecek kadar asil değilim, isterseniz beni yargılayın. Gizli saklı yapmak bir yana dursun, göz göze dudak dudağa şarkılar söyleyecek kadar aşağılıklarmış. Bir yanda evli bir adamın bardaki eğlencesi kız diğer yanda boşanma süreci tamamlanmamış eşim. Ben ne yapayım siz söyleyin.

Bilal Hancı'nın ihanet videosunu ifşalayan Esin Çepni yeni aşka yelken açtı!

“EVLİLİĞİMİZ RESMEN SONRA ERMİŞTİR”

Yaşananlar gündemden düşmezken, ihanet görüntülerini ifşa eden Çepni’den yeni bir açıklama gelmişti. Sosyal medya hesabının hikayeler bölümünden yayınladığı bir yazı ile boşandıklarını duyuran ünlü isim, şu ifadeleri kullanmıştı:

Bilal Hancı ile olan evliliğim resmen sona ermiştir. Artık lütfen bilmediğim başka mekanlardaki ifşalarını bana göndermeyin. Herkes kendine yakışanı yaşasın.

Bilal Hancı'nın ihanet videosunu ifşalayan Esin Çepni yeni aşka yelken açtı!

YENİ AŞKA YELKEN AÇTI

Son olarak Bilal Hancı’dan kısa süre önce boşanan Esin Çepni yeni aşka yelken açtı. Önce el ele bir karesini paylaşan Çepni, aşkını herkese ilan etti.Bilal Hancı'nın ihanet videosunu ifşalayan Esin Çepni yeni aşka yelken açtı!

Esin Çepni, sevgilisiyle aşk dolu romantik anlarını sosyal medya hesabından paylaştı.Bilal Hancı'nın ihanet videosunu ifşalayan Esin Çepni yeni aşka yelken açtı!

 

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.