Eski eşi ve sevgilisiyle parti yaptı! Zeynep Bastık’tan açıklama

Zeynep Bastık ile Tolga Akış, 2011 yazında Alaçatı’da nikâh masasına oturmuş, Temmuz 2022’de anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı. Menajerliğini yapmaya devam eden eski eşi ve yeni sevgilisi Alican Ayyıldız’la eğlenen ünlü popçu, 2024 yılındayız artık dedi.

Eski eşi ve sevgilisiyle parti yaptı! Zeynep Bastık’tan açıklama
REKLAM ALANI
Yayınlama: 13.12.2023
A+
A-

Müzik kariyerinin dışında özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla da çok konuşulan Zeynep Bastık, dün gece Arnavutköy’de bir mekandaydı.

Ekip arkadaşlarıyla eğlenceye çıktığını söyleyen şarkıcı, “2023’e veda, 2024’e merhaba partisi yaptık ekip olarak” dedi.Eski eşi ve sevgilisiyle parti yaptı! Zeynep Bastık'tan açıklama

“İLGİNÇ BİR YIL OLDU”

2023 yılını değerlendiren ve 2024’ten beklentilerini açıklayan Zeynep Bastık, “Biraz garip, biraz durgun, bazen de tatsızdı. İlginç bir yıl oldu. 2024 bence çok iyi olacak. Hep iyi olsun istemiyor muyuz zaten? Benim adıma üretime odaklandığım bir yıl olacağına emin olabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

“BÖYLE ŞEYLER KALMADI”

Alican Ayyıldız ile aşk yaşayan popçu, partide eski eşi Tolga Akış’ın da olduğu sorulunca, “2024 yılındayız artık ya. Böyle şeyler kalmadı. Beraber çalışıyoruz zaten. Hep birlikte bütün ekip olarak geldik buraya” karşılığını verdi.Eski eşi ve sevgilisiyle parti yaptı! Zeynep Bastık'tan açıklama

“ALEYNA’YI ÇOK SEVİYORUM”

Zeynep Bastık, son dönemde menajeri Haluk Şentürk’ü ve bazı meslektaşlarını hedef alan açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen Aleyna Tilki hakkında da konuştu.

Eski eşi ve sevgilisiyle parti yaptı! Zeynep Bastık'tan açıklama

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.