Jessica Chastain’in büyük pişmanlığı! İntihar eden oyuncuyla anısını anlattı

2021 yapımı ‘The Eyes of Tammy Faye’ (Tammy Faye’in Gözleri) ‘Başrolde En İyi Kadın Oyuncu’ Oscar’ı kazanan Jessica Chastain, 11 Ağustos 2014 tarihinde yaşamını yitiren Robin Williams’a teşekkür etme şansını kaçırdığı için pişmanlık yaşadığını itiraf etti. Chastain, Robin Williams’la ilgili bir anısını da ilk kez paylaştı.

Jessica Chastain’in büyük pişmanlığı! İntihar eden oyuncuyla anısını anlattı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 18.12.2023
A+
A-

Üniversiteyi Robin Williams bursu sayesinde bitirdiğini açıklayan ABD’li aktris Jessica Chastain, ‘The View’ adlı programın son bölümünde dünyaca ünlü oyuncu hakkında ilgili çarpıcı bir itirafa imza attı.

“TÜM EĞİTİM MASRAFLARIMI KARŞILADI”

2000’lerin başında Manhattan’daki Juilliard Okulu’ndan oyunculuk alanında Güzel Sanatlar Lisansı ile mezun olan Chastain, ailesinde üniversite diploması alan ilk kişi oldu.Jessica Chastain'in büyük pişmanlığı! İntihar eden oyuncuyla anısını anlattı

Bekar bir anne tarafından büyütülen 46 yaşındaki oyuncu, Robin Williams’ın tam bursu olmasaydı eğitimini tamamlamasının mümkün olamayacağını söyledi.

Her iki yılda bir Robin Williams bursu bir öğrenciye verilirdi. Bu burs tüm eğitim ve barınma masraflarımı karşılıyordu. Noel’de eve gidip ailemi görebilmemi sağlıyordu. Bursum aynı zamanda okul kitapları ve yemek masraflarımı da kapsıyordu. Bu çok güzel bir şeydi.

Jessica Chastain'in büyük pişmanlığı! İntihar eden oyuncuyla anısını anlattı

“PEŞİNDEN GİTMEK İSTEDİM”

Son olarak ‘Memory’ filminde rol alan Oscar ödüllü aktris, her yıl Robin Williams’a ‘teşekkür ederim’ demek için bir not yazdığını ve onunla hiç tanışmadığını söyledi.

Bir gün Los Angeles’taydım ve Robin restorana girdi. Bir masaya oturup, yemek yemeye başladı. Yanımda bulunan arkadaşım ‘Gidip selam vermelisin, onunla konuşmalısın’ dedi. Utangaç biriyim. Williams, bir yere geç kalmış olmalı ki hızlı adımlarla restorandan dışarı çıktı. Peşinden koşmayı düşündüm ama kendimi durdurdum. Deli biri gibi görünmek ve onu rahatsız etmek istemedim. Bundan hep pişmanlık duyuyorum çünkü hiçbir zaman ona şahsen teşekkür etme fırsatım olmadı.

Jessica Chastain'in büyük pişmanlığı! İntihar eden oyuncuyla anısını anlattı

DEPRESYONA GİRDİ, İNTİHAR ETTİ!

Robin Williams, 2014 yılında Kaliforniya’daki evinde ölü bulunmuştu. Yapılan soruşturma sonucunda ünlü oyuncunun kendini asarak intihar ettiği anlaşılmıştı. Susan Schneider, eşinin ölümünden bir süre önce parkinson hastalığına yakalandığını öğrendiğini ve bu nedenle depresyona girdiğini belirtmişti.Jessica Chastain'in büyük pişmanlığı! İntihar eden oyuncuyla anısını anlattı

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.