‘Cem Karaca’nın Gözyaşları’ filmine açılan davada karar!

8 Şubat 2004 tarihinde 58 yaşında hayata gözlerini yuman Cem Karaca’nın hayatını beyaz perdeye taşıyacak ‘Cem Karaca’nın Gözyaşları’ adlı film hakkında ‘durdurma kararı’ talebi mahkeme tarafından karara bağlandı.

‘Cem Karaca’nın Gözyaşları’ filmine açılan davada karar!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 20.12.2023
A+
A-

Cem Karaca’nın Gözyaşları filmiyle ilgili karar çıktı. Mahkeme, geçtiğimiz aylarda filme dair tüm video, fotoğraf, fragman, film kaydı gibi görsel ve işitsel kayıtların yayınlanmasını önlemeye yönelik durdurma kararı talebini reddetti.

Danışmanlığını usta sanatçının oğlu Emrah Karaca’nın yaptığı film, müzik dünyamızda unutulmaz bir yere sahip olan Cem Karaca’nın hayatının Almanya’dan Türkiye’ye dönüşüne kadar olan dönemini anlatıyor.'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filmine açılan davada karar!

OYUNCU KADROSU

İsmail Hacıoğlu’nun Cem Karaca olarak izleyici karşısına çıkacağı yapımda; deneyimli oyuncu Fikret Kuşkan baba Mehmet Karaca, Yasemin Yalçın ise anne Toto Karaca rolünde yer alıyor.'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filmine açılan davada karar!

Projede Melisa Aslı Pamuk, Meral Çetinkaya, Melisa Döngel, Buçe Buse Kahraman, Kubilay Tuncer ve Alper Saldıran da rol alıyor.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.