Dilan Polat’la aynı sitede oturan Seda Üren’in lüks evinin kapılarını açtı!

HABERLER: Dilan Polat ve Engin Polat çifti ile aynı sitede oturan Seda Üren, lüks eviyle magazin gündemine geldi.

Dilan Polat’la aynı sitede oturan Seda Üren’in lüks evinin kapılarını açtı!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 25.12.2023
A+
A-

Geçtiğimiz kasım ayında tutuklanan Engin-Dilan Polat çifti ile aynı sitede oturan şarkıcı Seda Üren, 2. Sayfa programına konuk olmuş ve adres karışıklığı nedeniyle yaşadığı sıkıntılı geceyi de canlı yayında anlatmıştı.

‘Sinirden, stresten uyuyamadım’ diyen Seda Üren’in açıklamaları:

“KOMŞUN OLARAK YANINDAYIM”

“Dilan siteye gelmeden 1 yıl önce ‘Aşkım oradan ev aldım, geliyorum’ diyerek mesaj atmıştı. Ben de ‘komşun olarak ne ihtiyacın varsa buradayım’ demiştim. Ben Dilan’ı çok eski tanıyorum. Doğum fotoğrafımlarım, 8 aylık hamile fotoğraflarım, çocukların doğum 2 ve 4 yaş fotoğraflarını şu an oturduğu evde çekmişti.”Dilan Polat'la aynı sitede oturan Seda Üren'in lüks evinin kapılarını açtı!

“GECENİN İKİSİNDE POLİS GELDİ”

“Baskın zamanı giriş çıkışlarda polisler falan oluyordu. Bir keresinde gecenin ikisinde kapı çaldı. Onlar daha üstte bir blokta oturuyorlar. Villaların numaraları var, başında da harfler var. Kargoda falan da karışıyormuş. Savcı demiş ki, ‘gidin ve burada oturmadığına dair yazılı tutanak alın’ Sağ olsunlar. Çok da kibar davrandılar. Burada gözüküyor adresleri, karışıklık oluyor. Yan komşumuzu da şahit olarak getirdiler…”Dilan Polat'la aynı sitede oturan Seda Üren'in lüks evinin kapılarını açtı!

LÜKS EVİ HAYRAN BIRAKTI

Dilan Polat ve Engin Polat çifti ile aynı sitede oturan Seda Üren şimdi de Demet ve Jess’le Gel Konuşalım programına konuk oldu. Canlı yayında evinin kapılarını açan Seda Üren’in lüks evini görenler hayran kaldı.Dilan Polat'la aynı sitede oturan Seda Üren'in lüks evinin kapılarını açtı!

DETAYLAR DİKKATLERDEN KAÇMADI

Seda Üren’in saray yavrusunu andıran evindeki bazı detaylar dikkatlerden kaçmadı. Evinin dekorasyonunda sade tonlar kullanan Seda Üren’in evindeki eski tarz eşyalarda çok beğenildi.Dilan Polat'la aynı sitede oturan Seda Üren'in lüks evinin kapılarını açtı!

ÇEKİMDE POĞAÇA YAPTI

Temizlik hastası olduğunu söyleyen Seda Üren aynı zamanda çok hamarat olduğunu da belirtip canlı yayın çekiminde poğaça yaptı.Dilan Polat'la aynı sitede oturan Seda Üren'in lüks evinin kapılarını açtı!

Seda Üren’in samimi halleri de sosyal medyada gündem oldu.

?Dilan Polat'la aynı sitede oturan Seda Üren'in lüks evinin kapılarını açtı!

 

 

 

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.