Göksel: Evrime kafa attığım doğrudur!

Geçtiğimiz yıllarda ortaya çıkan ortaokul/lise fotoğrafları çok konuşulan Göksel, o dönemle ilgili samimi açıklamalar yaptı. Ünlü şarkıcı Göksel, Gerçekten ergenlik dönemimde iyi görünmüyordum itirafıyla dikkat çekti.

Göksel: Evrime kafa attığım doğrudur!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 05.01.2024
A+
A-

Okul yıllığındaki fotoğrafıyla gündeme gelen Göksel, dijital bir platformun sorularını yanıtladı. Sanatçı, o dönemlerin hayatına katkısını anlattı.

“ÇOK EĞLENDİĞİNİZ O SORUYU CEVAPLADIM”

Şarkıcı, “Çok eğlendiğiniz o soruyu cevapladım” diyerek, samimi videosunu Instagram hesabından yayınladı.Göksel: Evrime kafa attığım doğrudur!

“O FOTOĞRAFI YAYANI BİR ELİME GEÇİRSEM…”

“Evrime kafa attığınız doğru mu?” sorusuna “Doğru” cevabını veren Göksel;, “Yıllıktaki fotoğrafımdan bahsediyorsunuz değil mi? O fotoğrafı yayanı bir elime bir geçirsem..Gerçekten ergenlik dönemimde iyi görünmüyordum. En küçüklüğümde güzelmişim, hatta dünya güzeli diye çağırdıkları bir dönem var” dedi.Göksel: Evrime kafa attığım doğrudur!

“KENDİMİ BEĞENMİYORDUM”

“Sonra birden bire ortaokula başlayınca felaket kötü görünmeye başladım” diyen 52 yaşındaki şarkıcı, sözlerine şöyle devam etti:

Kilo aldım, gözlükler takıldı, aslanağzı saçlar modaydı o zaman, bir tuhaf kestirmişim saçlarımı, becerememişim, kendimi beğenmiyordum. Beğenmedikçe daha da kötü görünüyormuşum. İyi de oldu aslında, o dönemde bolca eve kapandım, müzik dinlemeye, deli gibi şarkı söylemeye başladım. Benim için zor bir dönemdi ama hayatta karşılaştığımız bazı zorlukların bizi daha iyiye götürdüğüne inanıyorum. Ben de onun canlı bir örneğiyim.

Göksel: Evrime kafa attığım doğrudur!

MAKYAJSIZ GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Göksel, geçtiğimiz ay sabahın erken saatlerinde Nişantaşı’nda objektiflere yansımıştı. Şapkalı poları ile başını kapatan şarkıcı, makyajsız haliyle dikkat çekmişti.Göksel: Evrime kafa attığım doğrudur!

“DAHA FAZLA ÇEKMEYİN”

Muhabirlerin görüntü adığını fark edince “Bu saatte burada ne işiniz var” diyerek şaşkınlığını gizleyemeyen şarkıcı, “Daha yeni uyandım, uyanır uyanmaz beni görüntülediniz resmen. Spora gidiyorum. Daha fazla çekmeyin, çok da uygun değilim” demişti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.