Survivor 2024 All Star’da ikinci eleme adayı belli oldu! Seda’nın olay yaratan notu ortaya çıktı

‘Survivor 2024 All Star’ın yeni bölümü TV8’de yayınlandı. Dokunulmazlık oyunu kıran kırana mücadeleye sahne oldu. Konseyde ikinci eleme adayı belirlendi. Seda Aktuğlu’nun Kolombiya’dan dönüşte olay çıkmasına sebep olan notu paylaşıldı. İşte detaylar..

Survivor 2024 All Star’da ikinci eleme adayı belli oldu! Seda’nın olay yaratan notu ortaya çıktı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 15.01.2024
A+
A-

Acun Ilıcalı bu bölümde Seda Aktuğlu’nun Kolombiya ödülünden dönerken takımını zora soktuğu notu izleyicilerle paylaştı. Ilıcalı, Seda’nın babasına attığı mesajlarıda anlattı. Ilıcalı “Seda şöyle yazmışsın; baba, Begüm ve Damla bizi gördü.” dedi. Seda şaşırdı ve babam yanımda değilki ‘biz’ olsun şeklinde konuştu. Ilıcalı’da dayanamayarak ‘Müsade ette o şaşkınlığı biz yaşayalım’ ifadelerini kullandı. Seda’nın babasına ‘prodüksiyondan ararlarsa ben asla mesaj yollamadım, asla’ dediği de izleyiciyle paylaşıldı.

Survivor 2024 All Star'da ikinci eleme adayı belli oldu! Seda'nın olay yaratan notu ortaya çıktı

SEDA’NIN OLAY YARATAN NOTU

Babasına attığı mesajların ortaya çıktığı Seda’nın Kolombiya dönüşünden tanımadığı kadına bıraktığı notta Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Seda, ‘Bu notu babama lütfen iletir misin.” yazısının altına Uluslararası Mors Alfabesi acil durum sinyali olan SOS ifadesini kullandığı görüldü.

Survivor 2024 All Star’da dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazandı. Konseyde adı çıkan Seda Aktuğlu ikinci eleme adayı oldu. Seda ve Kardeniz düelloya çıkacak.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.