Yeşilçam’ın ‘Bayan Bacak’ı Serpil Örümcer faturalarını ödeyebilmek için yardım istedi!

1970’li yıllarda ‘Bayan Bacak’ lakabıyla ünlenen eski manken, oyuncu ve şarkıcı Serpil Örümcer, şimdilerde zor günler yaşıyor. Yıllardır sıkıntılı bir hayat mücadelesi veren Örümcer, son olarak elektrik, su ve doğal gaz faturalarını ödeyebilmek için yardım istedi.

Yeşilçam’ın ‘Bayan Bacak’ı Serpil Örümcer faturalarını ödeyebilmek için yardım istedi!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 17.01.2024
A+
A-

Serpil Örümcer, bir şirkette sekreterlik yaparken, 1967 yılında düzenlenen güzellik yarışmasında finale kalarak şöhret basamaklarına ilk adımını attı.

15 YAŞINDAYKEN ŞARKICI OLDU

15 yaşındayken katıldığı yarışma sonrasında ise kendisine gelen teklifi reddetmeyerek şarkıcı oldu.Yeşilçam'ın 'Bayan Bacak'ı Serpil Örümcer faturalarını ödeyebilmek için yardım istedi!

HAMİLEYKEN BOŞANDI

Serpil Örümcer ‘Samanyolu’ şarkısıyla bir döneme damgasını vuran Berkant ile evlendi. Örümcer ‘ilk aşkım’ dediği Berkant’ın alkol problemi sebebiyle, ünlü şarkıcıdan hamileyken ayrıldı.Yeşilçam'ın 'Bayan Bacak'ı Serpil Örümcer faturalarını ödeyebilmek için yardım istedi!

SON HALİ HAYRANLARINI ÜZDÜ

Uzun süredir zorlu bir hayat mücadelesi veren 71 yaşındaki Serpil Örümcer son haliyle hayranlarını üzdü. Örümcer, elektrik, su ve doğal gaz faturalarını ödeyemediğini söylediği bir video çekti.Yeşilçam'ın 'Bayan Bacak'ı Serpil Örümcer faturalarını ödeyebilmek için yardım istedi!

200 TL’DEN SATIŞA ÇIKARDI

Kendi resimlerini 200 TL’den yardım amaçlı satışa çıkardığını söyleyen Serpil Örümcer “Eğer bana yardımcı olursanız adınıza imzalı resimlerimi göndermek istiyorum” dedi.Yeşilçam'ın 'Bayan Bacak'ı Serpil Örümcer faturalarını ödeyebilmek için yardım istedi!

 

 

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.