Yargı’dan yeni fragman! ‘Sevmek başka şey kızmak başka şey’

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Yargı’nın yeni fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Çınar’ın babasıyla geçmişte yaşadığı şeylerden duyduğu üzüntüsüyle kararlar verdiği, Ilgaz’la tartıştığı sonrasında evi terk ettiği görüldü.

Yargı’dan yeni fragman! ‘Sevmek başka şey kızmak başka şey’
REKLAM ALANI
Yayınlama: 20.01.2024
A+
A-

Kanal D’nin Uluslararası Emmy Ödüllü dizisi ‘Yargı’, yine sürükleyici bir bölümle ekrana gelecek. 21 Ocak Pazar akşamı saat 20.00’de erkanlara gelecek olan 79.bölümünden 2.fragmanı yayınlandı.

Yargı'dan yeni fragman! 'Sevmek başka şey kızmak başka şey'

Yeni bölüm fragmanında Metin amirin kaybıyla tüm ailenin yerle bir olduğu gözüküyor. Ceylin yaşadıklarının üzüntüsünü “Allah’ım çok acı ya insanın sevdiğini kaybetmesi” ifadesiyle anlatıyor. Merdan dede, herkesi yemek masasında toplayarak, “Üstümüzden bir kasırga geçti. Çıplakta kalsak birbirimize sarılacağız ayakta kalacağız.” diyerek ailesini bir arada tutmaya çalışıyor. Gül, Metin amirin gömleğine sarılıyor. Ceylin ve Aylin görüncede saklayarak kaçar gibi yanlarından gidiyor. Ilgaz, Çınar’a “Sevmek başka şey kızmak başka şey’ derken Çınar’da ‘Sen bilmiyorun abi, çünkü seni hep sevdi’ diyerek evi terk ediyor. Ilgaz peşinden gitsede Çınar’a yetişemiyor.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.