İbrahim Tatlıses: Bebekler bana benziyor, annesine benzeseydi sevinecektim!

2021 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, önceki dünyaya gelmişti. İkili, erkek bebeklerine babalarının isimlerini vermişti. Gelinini ziyarete giden İbrahim Tatlıses, bebeklerin kime benzediği hakkında konuştu.

İbrahim Tatlıses: Bebekler bana benziyor, annesine benzeseydi sevinecektim!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 24.01.2024
A+
A-

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses ile 2021 yılında nikâh masasına oturan Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz temmuz ayında ikiz bebek beklediğini duyurmuştu.

Şefkatli, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada, “Doktorum, doğumun ocak ayında olacağını söyledi. Doğum Türkiye’de olacak. Hazırlıklarımız tam hazır değil ama eksikleri tamamlıyoruz” demişti.

İKİZLERİNE KAVUŞTULAR

Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses’in ikizleri, önceki gün sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmişti. Bebeklerine kavuşan çifti, aileleri ve yakın çevreleri yalnız bırakmamıştı.İbrahim Tatlıses: Bebekler bana benziyor, annesine benzeseydi sevinecektim!

“DAHA EŞİMİ GÖRMEDİM”

Hastane girişinde görüntülenen İdo Tatlıses, “Acayip bir duygu Allah herkese nasip etsin. Daha eşimi görmedim” sözleriyle dile getirmişti. İdo, çocuklarına babalarının isimlerini verdiklerini söylemişti.İbrahim Tatlıses: Bebekler bana benziyor, annesine benzeseydi sevinecektim!

GELİNİNİ ZİYARETE GİTTİ

İbrahim Tatlıses önceki gün doğum yapan gelini Yasemin Şefkatli’yi ziyarete gitti. Uzun süre hastanede kalan Tatlıses, çıkışta kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını arabasında cevapladı.İbrahim Tatlıses: Bebekler bana benziyor, annesine benzeseydi sevinecektim!

“İDO GİDERSE OĞLU KALIYOR”

“Torunlarınızı gördüğünüzde neler hissettiniz?” sorusuna Tatlıses, “Tatlıses’in silsilesi devam ediyor. Ben gidersem İdo kalıyor. İdo giderse oğlu kalıyor. Allah herkesin evladını bağışlasın. Herkesin torunlarını bağışlasın. Çok mutluyuz, huzurluyuz” dedi.İbrahim Tatlıses: Bebekler bana benziyor, annesine benzeseydi sevinecektim!

“YASEMİN DE İYİ TORUNLAR DA”

“Yasemin de iyi torunlar da” diyen sanatçı, “Bebekler bana benziyor genlerden dolayı. Ama annesine benzeseydi sevinecektim. Annesi mavi göz ya. Bir esmer bir de mavi göz vay vay” diyerek güldü.İbrahim Tatlıses: Bebekler bana benziyor, annesine benzeseydi sevinecektim!

“İDO’YA KARŞI AYRI BİR İLGİM VAR”

Tatlıses, “İdo çıldırıyor kafayı yiyecek, ama şimdi rahatladı. Biliyorsunuz İdo’ya karşı ayrı bir ilgim var. Elimde büyüdü. Verilecek tabii. O ilk İbrahim Tatlıses. Benimki çakma” diyerek gülen sanatçı hastaneden ayrıldı.

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.