Selin Şekerci’den öpüşmede ‘kamyoncu’ tekniği!

Ünlü oyuncu Selin Şekerci öpüşme sahnelerindeki itirafıyla gündem oldu. Son olarak bir talk show programına konuk olan Şekerci, Partnerimin ağzının kokması konusunda bir sorunum yok diyerek bununla nasıl başa çıktığını anlattı.

Selin Şekerci’den öpüşmede ‘kamyoncu’ tekniği!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 25.01.2024
A+
A-

‘Melekler Korusun’, ‘Çoban Yıldızı’, ‘Kızım’, ‘Çatı Katı Aşk’, ‘Kraliçe’ ve ‘Aile’ gibi birçok başarılı projede yer alan ünlü oyuncu Selin Şekerci başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çekiyor.

ÖPÜŞME İTİRAFI OLAY OLDU

Sosyal medya paylaşımlarıyla da zaman zaman gündem olan Şekerci bu defa öpüşme itirafıyla olay oldu. Selin Şekerci, Yasemin Şefik’in YouTube’da sunduğu ‘Uyduruk Sonlar’ adlı talk show programına konuk oldu.Selin Şekerci'den öpüşmede 'kamyoncu' tekniği!

“AĞZI KOKUYORSA NE YAPILIR?”

İzleyenlerin keyifli anlar yaşadığı programda Şekerci, Yasemin Şefik’in “Öpüşme sahnesine nasıl hazırlanılır, partnerinin ağzı kokuyorsa ne yapılır?” sorusuna içtenlikle cevap verdi.Selin Şekerci'den öpüşmede 'kamyoncu' tekniği!

“TİKSİNME HİSSİYLE BAŞA ÇIKABİLİRİM”

Şekerci, “Partnerimin ağzının kokması konusunda bir sorunum yok. Bu durumda tiksinme hissiyle başa çıkabilirim” dedi.Selin Şekerci'den öpüşmede 'kamyoncu' tekniği!

“KAMYONCU GİBİ GİRİYORUM PARTNERLERİME”

Şekerci sözlerine; “Ancak, ben bu durumu çok belli ederim. Bazı oyuncular öpüşme sahnelerinde gergin oluyorlar. Ben mesela bunun bir tekniği var kardeşim. Bana bırakırsanız falan gibi kamyoncu gibi giriyorum partnerlerime’ diyerek devam etti.Selin Şekerci'den öpüşmede 'kamyoncu' tekniği!

Şefik’in “Eğer beğendiğim bir oyuncuyla öpüşme sahnesi olsaydı, bir gün önceden uyuyamazdım. Umarım beş kez öpüşürüz diye düşünürdüm” yorumuna Şekerci, kahkahalarla yanıt verdi.

 

 

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.