Şevval Sam: Tektaşları kendim alıyorum!

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam, alışveriş turuna çıktığı Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Parmağındaki tek taşıyla ilgili sorular üzerine Şevval Sam, dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Şevval Sam: Tektaşları kendim alıyorum!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 26.01.2024
A+
A-

Şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam ile eski futbolcu Metin Tekin, 1993-1999 yılları arasında evli kalmış, 1997’de Tarık (Taro) Emir adında bir oğulları dünyaya gelmişti.

Beşiktaş forması altında 15 yıl top koşturan eski milli futbolcu Metin Tekin, eski eşi Şevval Sam ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Tarık (Taro) Emir Tekin’in kendi şöhretini geçtiğini söylemişti.Şevval Sam: Tektaşları kendim alıyorum!

“BEN LOBİDE KÖŞEDE OTURDUM”

YouTube kanalında Onur Tuğrul’un sorularını yanıtlayan Metin Tekin, “Sadakatsiz dizisinde oynadığı dönem Bodrum’a gittik. Altı hanımefendi Taro ile fotoğraf çekildi. Ben lobide köşede oturdum” ifadelerini kullanmıştı.Şevval Sam: Tektaşları kendim alıyorum!

NİŞANTAŞI’NDA GÖRÜNTÜLENDİ

Şevval Sam, alışveriş turuna çıktığı Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Geçtiğimiz günlerde çıktığı Meksika tatilinde aldığı şapkası ile basın mensuplarına poz veren ünlü isim, yoğun çalışma programından fırsat buldukça tatile çıktığını söyledi.Şevval Sam: Tektaşları kendim alıyorum!

“ŞİMDİLİK DETAY VEREMİYORUM”

Yeni bir diziye başlayacağını anlatan ancak detay vermekten kaçınan Sam “Dört nala koşturuyoruz her zamanki gibi. Konserlere de devam ediyorum. Yakında bir de dizim başlayacak ama şimdilik detay veremiyorum” dedi.Şevval Sam: Tektaşları kendim alıyorum!

“KENDİMİZ ALIYORUZ”

Parmağındaki tektaşıyla ilgili sorular üzerine Şevval Sam, yüzüğün annesinin hediyesi olduğunu belirtip “Annem bana her konserime geldiğinde bir takısını hediye ediyor. Bu sefer tektaşını hediye etti, daha önce de kolyesini hediye etmişti. Biz genelde tektaşları kendimiz alıyoruz” şeklinde konuştu.?Şevval Sam: Tektaşları kendim alıyorum!

 

 

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.