İkiz bebeklerinden biri ameliyat olan Yasemin Şefkatli’den ilk açıklama

2021 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, üç gün önce dünyaya geldi. Dede İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla bebeklerden birinin kalbinde sorun olduğunu açıklayarak, sevenlerinden dua istedi. Bebeklerinin durumu merak edilen Şefkatli’den ilk açıklama geldi.

İkiz bebeklerinden biri ameliyat olan Yasemin Şefkatli’den ilk açıklama
REKLAM ALANI
Yayınlama: 27.01.2024
A+
A-

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, 2021 yılında nikâh masasına oturmuştu. Geçtiğimiz temmuz ayında ikiz bebek beklediklerini duyuran çiftin oğulları, 22 Ocak’ta dünyaya geldi.

Bebeklerine kavuşan çifti, aileleri ve yakın çevreleri yalnız bırakmadı. İkizlerden biri İdo Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses’in, diğeri ise Yasemin Şefkatli’nin babası Sinan Şefkatli’nin adını aldı. Bebeklerden birinin ismi İbrahim Ayel, diğerininki ise Sinan Emir oldu.

İkiz bebeklerinden biri ameliyat olan Yasemin Şefkatli'den ilk açıklama

“BİRİNİN KALBİNDE SORUN VAR”

Dede İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz gün sevenlerini üzen bir haber verdi. X (Twitter) hesabından ikizlerden birinin kalbinde sorun olduğunu söyleyen 72 yaşındaki ‘İmparator’, takipçilerinden dua istedi:

Minik Tatlıses’imize herkesten dua istiyorum… İkizlerden birinin kalbinde sorun var. Dualarınızla inşallah minik Tatlıses’in işi kolaylaşır. Allah’ım bizlere çok görmesin. Amin. Dua eden herkesten Allah razı olsun.

İkiz bebeklerinden biri ameliyat olan Yasemin Şefkatli'den ilk açıklama

Torunu ameliyat olan İbrahim Tatlıses, ardından “Dua eden herkesten Allah razı olsun. Ameliyatı çok güzel geçti. Dualarınız için çok çok teşekkürler, sağ olun var olun” dedi.

İkiz bebeklerinden biri ameliyat olan Yasemin Şefkatli'den ilk açıklama

“SÖZ, HER ŞEYİ ANLATACAĞIM”

İkizlerinin durumu merak edilen Yasemin Şefkatli, konuyla ilgili ilk kez açıklama yaptı. 599 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından hastane yatağında çekilen bir karesini paylaşan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Günlerdir ne duyguların içinden geçiyorum, ben de anlamış değilim henüz. ‘Neden hiçbir şey paylaşmıyorsun?’ yazıyorsunuz, söz her şeyi anlatacağım… Burada da bir ailem var biliyorum, meraklanan, dua eden herkese teşekkürler. Dün bir operasyon geçirdi İbrahim Ayel, çok şükür şu an her şey yolunda gidiyor. Çok az kaldı onunla kavuşmamıza, öyle inanıyorum. Sinan Emir gayet sağlıklı. Bizi merak eden güzel kalplerinizden öpüyoruz.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.