Yasemin Tatlıses, ikizlerden Sinan Emir’i ilk kez gösterdi! ‘Sarı kafalar’

İkiz bebeklerini geçtiğimiz günlerde kucağına alan ve minik İbrahim Ayel’in ameliyatının ardından iyileşmesini bekleyen Yasemin Tatlıses’ten Sinan Emir’le ilk paylaşım geldi.

Yasemin Tatlıses, ikizlerden Sinan Emir’i ilk kez gösterdi! ‘Sarı kafalar’
REKLAM ALANI
Yayınlama: 29.01.2024
A+
A-

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, 2021 yılında nikâh masasına oturmuştu. Geçtiğimiz temmuz ayında ikiz bebek beklediklerini duyuran çiftin oğulları, 22 Ocak’ta dünyaya geldi.

Bebeklerine kavuşan çifti, aileleri ve yakın çevreleri yalnız bırakmadı. İkizlerden biri İdo Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses’in, diğeri ise Yasemin Şefkatli’nin babası Sinan Şefkatli’nin adını aldı. Bebeklerden birinin ismi İbrahim Ayel, diğerininki ise Sinan Emir oldu.Yasemin Tatlıses, ikizlerden Sinan Emir'i ilk kez gösterdi! 'Sarı kafalar'

“BİRİNİN KALBİNDE SORUN VAR”

Dede İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz gün sevenlerini üzen bir haber vermişti. X (Twitter) hesabından ikizlerden birinin kalbinde sorun olduğunu söyleyen 72 yaşındaki ‘İmparator’, takipçilerinden dua istemişti:

Minik Tatlıses’imize herkesten dua istiyorum… İkizlerden birinin kalbinde sorun var. Dualarınızla inşallah minik Tatlıses’in işi kolaylaşır. Allah’ım bizlere çok görmesin. Amin. Dua eden herkesten Allah razı olsun.

Yasemin Tatlıses, ikizlerden Sinan Emir'i ilk kez gösterdi! 'Sarı kafalar'

“HER ŞEYİ ANLATACAĞIM”

İkizlerinin durumu merak edilen Yasemin Şefkatli, konuyla ilgili ilk kez açıklama yaptı. 599 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından hastane yatağında çekilen bir karesini paylaşan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Günlerdir ne duyguların içinden geçiyorum, ben de anlamış değilim henüz. ‘Neden hiçbir şey paylaşmıyorsun?’ yazıyorsunuz, söz her şeyi anlatacağım… Burada da bir ailem var biliyorum, meraklanan, dua eden herkese teşekkürler. Dün bir operasyon geçirdi İbrahim Ayel, çok şükür şu an her şey yolunda gidiyor. Çok az kaldı onunla kavuşmamıza, öyle inanıyorum. Sinan Emir gayet sağlıklı. Bizi merak eden güzel kalplerinizden öpüyoruz.

Yasemin Tatlıses, ikizlerden Sinan Emir'i ilk kez gösterdi! 'Sarı kafalar'

BEBEĞİYLE POZ VERDİ

Yasemin Şefkatli Tatlıses, son olarak hastaneden çıkmak için İbrahim Ayel’i beklerken, Sinan Emir’i de ilk kez “sarı kafalar” notuyla paylaştı.Yasemin Tatlıses, ikizlerden Sinan Emir'i ilk kez gösterdi! 'Sarı kafalar'

 

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.