Gupse Özay’dan eşi Barış Arduç’a: Biraz öv beni hayatım!

Senaryosunu yazdığı ve başrol oynadığı ‘Lohusa’ filmiyle sinema salonlarında izleyicilerle buluşan Gupse Özay, eşiyle birlikte katıldığı ‘İyi Bir Aile Değiliz’in galasında, Barış Arduç’a yönelik esprili sözleriyle adından söz ettirdi.

Gupse Özay’dan eşi Barış Arduç’a: Biraz öv beni hayatım!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 31.01.2024
A+
A-

Kaan Yıldırım, Erkan Kolçak Köstendil, Derya Karadaş ve Sarp Apak’ın rol aldığı, 9 Şubat’ta vizyona girecek ‘İyi Bir Aile Değiliz’ filminin galasına katılanlar arasında oyuncu çift Gupse Özay ile Barış Arduç da vardı.

“TEKRAR EDİNCE KIYMETİNİ KAYBEDER”

Jan Asya adında bir kızları olan ünlü oyunculardan Gupse Özay, gözde çift olmaları hakkında soru yöneltilince, “Biraz öv beni hayatım” diyerek güldü.Gupse Özay'dan eşi Barış Arduç'a: Biraz öv beni hayatım!

Barış Arduç ise “Çok defa tekrar edince kendi kıymetini kaybeder. Nazardan değil ama sürekli söylemek bazı şeyleri kıymetini kaybettirir” karşılığını verdi.Gupse Özay'dan eşi Barış Arduç'a: Biraz öv beni hayatım!

‘İNCİ TANELERİ’NE ÖVGÜ

Gupse Özay, geçtiğimiz hafta ilk bölümü yayınlanan; Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç ve Güven Kıraç gibi isimlerin rol aldığı Kanal D dizisi ‘İnci Taneleri’ hakkında, “Orada bir sanat var. Bir oyuncu arkadaşımız çok güzel dersler almış ve çok güzel canlandırıyor karakteri. Müzik çok tatlı” açıklamasını yaptı.Gupse Özay'dan eşi Barış Arduç'a: Biraz öv beni hayatım!

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.