‘Yargı’nın yıldız oyuncu kadrosuna yeni isimler katıldı!

Her pazar akşamı yeni bölümleri ile ekrana gelen, Kanal D’nin uluslararası ödüllü dizisi ‘Yargı’, hız kesmeden devam ediyor. Ay Yapım imzalı dizinin kadrosuna dört yeni oyuncu dahil oldu. Yeni bölüm tanıtımında; çocuk şubeden gelen Fırat Komiser, Ceylin’i şoke ediyor.

‘Yargı’nın yıldız oyuncu kadrosuna yeni isimler katıldı!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 02.02.2024
A+
A-

Alican Yücesoy, Naşit Özcan, Sermet Yeşil ve Ayşegül Cengiz, Yargı’nın 4 Şubat Pazar akşamı ekrana gelecek olan 81’inci bölümünde izleyici karşısına çıkacak.

Alican Yücesoy ‘polis memuru Fırat’, Naşit Özcan ‘Başsavcı Ertuğrul’, Ayşegül Cengiz ‘Başsavcı özel kalemi Asiye’, Sermet Yeşil ise Metin Amir’in şehit olmasından sonra yerine gelen ‘Kubilay Amir’ karakterine hayat verecek.'Yargı'nın yıldız oyuncu kadrosuna yeni isimler katıldı!

“HİÇ DEĞİŞMEMİŞSİN CEYLİN, HATTA SANA BİR OLGUNLUK GELMİŞ”

Yargı’nın yeni bölümünden ilk tanıtım seyirciyle buluştu. Kadroya dahil olan oyunculardan Alican Yücesoy, Fırat karakteri ile ilk kez seyirci karşısına çıktı.'Yargı'nın yıldız oyuncu kadrosuna yeni isimler katıldı!

Ceylin ve Fırat’ın eskiden tanıştıklarının ekrana geldiği tanıtım ikilinin hikayesine dair merak uyandırdı. Ilgaz’ın bu olay karşısında ne tepki vereceği ise yeni bölümde cevap bulacak.'Yargı'nın yıldız oyuncu kadrosuna yeni isimler katıldı!

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.