Kayon Ateş Sert’in hedefi oyunculuk! ‘Annem hep teşvik ediyor’

Modacı İvana Sert ile iş insanı Yurdal Sert’in oğulları Kayon Ateş Sert büyüdü. 17 yaşındaki Ateş, şimdiden oyunculuk hayalleri kurmaya başladı.

Kayon Ateş Sert’in hedefi oyunculuk! ‘Annem hep teşvik ediyor’
REKLAM ALANI
Yayınlama: 09.02.2024
A+
A-

İvana Sert ve Yurdal Sert, 2004 yılında dünyaevine girmişti. Bu evlilikten 2006’da Kayon Ateş adında bir çocukları dünyaya gelen ikili, 2013’te boşanmıştı. Şimdilerde lise son sınıfta eğitimini devam ettiren Kayon Ateş Sert, 17 yaşında oldu.

“OYUNCULUĞU ÇOKSEVİYORUM”

Önceki gün Akmerkez’de görüntülenen Kayon Ateş, gelecek planları arasında oyunculuk olduğunu söyledi. Sarı saçları ve renkli gözüyle Kıvanç Tatlıtuğ’a benzetilen Kayon Ateş, “İsviçre’ye gidip turizm okumayı planlıyorum. Babam otelci ve ben de aile işini büyütmeyi planlıyorum. Oyunculuğu da çok seviyorum. Babam kararlarıma pek karışmıyor, annem beni bu konuda hep teşvik ediyor. Oyunculuk eğitimi almayı istiyorum. Oyunculuk eğitimi ekranlarda olmanın yanı sıra insanlara nasıl davranman gerektiğini çok iyi öğreten bir şey. O yüzden oyunculuk eğitiminin yararlı olacağını düşünüyorum” dedi.Kayon Ateş Sert'in hedefi oyunculuk! 'Annem hep teşvik ediyor'

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.