Türkücü Hilal Özdemir muhtar adayı oldu!

Türkücü Hilal Özdemir, Suadiye Mahallesi’nden muhtar adayı olduğunu açıkladı. Sosyal medya hesabından uzun bir açıklama yapan ünlü isim, mahalle sakinleri için için elimden gelenin en iyisini yapmaya söz verdiğini söyledi.

Türkücü Hilal Özdemir muhtar adayı oldu!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 20.02.2024
A+
A-

Hilal Özdemir, Suadiye Mahallesi’nden muhtar adayı olduğunu duyurdu. 54.6 bin takipçisi bulunan sosyal medya hesabından açıklama yapan 52 yaşındaki Özdemir, şu ifadeleri kullandı:

“Saygıdeğer Suadiye mahallesi sakinleri. Sizler beni 30 yıldır sanatçı kimliğimle Hilal Özdemir olarak tanıdınız. Uzun yıllar TRT radyo TV ve özel TV kanallarından evlerinize misafir ettiniz. Şimdi ise güzel mahallemize vizyon sahibi tam bir Cumhuriyet kadını olarak muhtar adayıyım.”

Türkücü Hilal Özdemir muhtar adayı oldu!

“ŞİFA VERMEYE DEVAM EDİYORUM”

Profesyonel iş hayatım sırasında sosyal sorumluluk projelerinin hep içinde oldum, bu projeler nezdinde ve sanat hayatımda bir çok ödüller aldım. Halen Engelsiz Yaşam Vakfı’nın Anadolu yakası resmi temsilcisi olarak sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktayım. 8 yıldır kişisel gelişim alanında kozmik şifa, accesbars, eft, nlp, metatron, nefes, regresyon, kişisel koçluk, reiki, kuantum, astroloji, psikoloji gibi eğitimlerimi de tamamlayıp bu bağlamda da insanlara şifa alanında destek olmaya şifa vermeye devam ediyorum.

Türkücü Hilal Özdemir muhtar adayı oldu!

“Tam bir doğa aşığı hayvan sever ve hayvan dostuyum. Sanatçı ruhum, dinamik yapım ve mahallemin değerlerini ileriye taşımak arzusu ile muhtarlık görevine siz Suadiye sakinlerimiz ve 40 yıl boyunca babadan devraldığı muhtarlık görevini en iyi şekilde yapan sevgili “Emel Perk Afacan’ın” da desteğiyle muhtarlık görevine talip oldum.”

Türkücü Hilal Özdemir muhtar adayı oldu!

“SİZLEİN DESTEĞİYLE HİZMETE TALİBİM”

Tüm mahalle sakinlerinin eşit koşullarda hizmet almasını mahallemizin güvenilir, sakin ve huzurlu yaşama kavuşması için elimden gelenin en iyisini yapmaya söz vererek sizlerin de desteğiyle hizmete talibim. Saygılarımla… Suadiye Muhtar adayı Hilal Özdemir.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.