Alpaslan Öztürk, Ebru Şancı’nın pozuna dayanamadı! ‘Kıskanç’

Bir dönem podyumların aranan mankenlerinden olan Ebru Şancı futbolcu Alpaslan Öztürk ile evlenince o hayatına veda etti. 3 çocuğu olan güzel isim yıllara meydan okuyor. Son olarak pozlarını paylaşan Şancı’ya kocası bakın ne yorumda bulundu.

Alpaslan Öztürk, Ebru Şancı’nın pozuna dayanamadı! ‘Kıskanç’
REKLAM ALANI
Yayınlama: 25.02.2024
A+
A-

Manken Ebru Şancı ile futbolcu Alpaslan Öztürk, 2015 yılında Eskişehir’de sade bir törenle evlenmişti. Ünlü çift, düğünü ise Belçika’daki Kasteel Den Brandt şatosunda yapmıştı. Nikâha çiftin aileleri ve yakın dostlarından oluşan 100 kişilik davetli topluluğu katılmış, Şancı üç farklı gelinlikle objektif karşısına geçmişti.

Mutlu bir evlilik sürdüren ikilinin Ceylin, Kürşad Fırat ve Mila adında üç çocuğu bulunuyor.

Mankenlikle başladığı kariyerine oyunculuğu da ekleyen ve son dönem yorumculuk da yapan Ebru Şancı, hem iş hem özel hayatıyla sık sık adından söz ettiriyor.Alpaslan Öztürk, Ebru Şancı'nın pozuna dayanamadı! 'Kıskanç'

SON POZU GÜNDEM OLDU

Kendisinden 10 yaş küçük kocasının kıskanç olduğunu her fırsatta dile getiren Ebru Şancı son olarak bir pozunu sosyal medyada paylaştı.Alpaslan Öztürk, Ebru Şancı'nın pozuna dayanamadı! 'Kıskanç'

“BIRAK BU İŞLERİ ANLADIK”

Pozuna hayranlarından “Çok güzelsin” yorumları yağan Ebru Şancı’ya futbolcu kocası ise “Allah’ını seviyorsan bırak bu işleri anladık” yazdı.

Manken ise kocasına “Kıskanç” yanıtını verdi.Alpaslan Öztürk, Ebru Şancı'nın pozuna dayanamadı! 'Kıskanç'

 

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.