Elmas Yılmaz, Miss Europe seçildi! Rus yarışmacıyı önce paylaştı, sonra sildi

Elmas Yılmaz, Lübnan’da düzenlenen güzellik yarışmasında Miss Europe seçildi. Yılmaz, kendisi Miss Europe unvanını alırken birinciliği kazanarak Kraliçe olan Rusya güzeline de tepki gösterdi.

Elmas Yılmaz, Miss Europe seçildi! Rus yarışmacıyı önce paylaştı, sonra sildi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 26.02.2024
A+
A-

Best Model Türkiye yarışmasında ‘Best Smile’ güzeli seçildikten sonra birincinin önceden belli olduğunu ve yarışmacılara ahlaksız tekliflerde bulunulduğunu ifade eden Elmas Yılmaz, açıklamalarıyla gündeme oturmuştu.

Yılmaz, o dönem Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programında birincinin önceden belli olduğunu ve yarışmacılara ahlaksız tekliflerde bulunulduğu söylemişti.

İDDİALARI ÇOK KONUŞULDU

Hakkının yendiğini iddia eden Yılmaz, ‘Best Model’da dereceye girecekler önceden belliydi, onlara ayrı otel odası tutuldu’ derken yakın zamanda vefat eden Erkan Özerman için de ‘Odasına masaj yapmaya çağırıldığı’ iddialarıyla uzun süre gündemde kalmıştı.Elmas Yılmaz, Miss Europe seçildi! Rus yarışmacıyı önce paylaştı, sonra sildi

MISS EUROPE SEÇİLDİ

Yılmaz, son olarak Miss Europe’da Türkiye’yi temsil etmişti. Elmas Yılmaz, Lübnan’da düzenlenen güzellik yarışmasında ‘Miss Europe’ seçilirken, ‘Kraliçe’ unvanı alan Rus yarışmacıya verdiği tepkiyle gündem oldu.Elmas Yılmaz, Miss Europe seçildi! Rus yarışmacıyı önce paylaştı, sonra sildi

ÖNCE PAYLAŞTI, SONRA SİLDİ

Elmas Yılmaz, kendisi Miss Europe unvanını alırken birinciliği kazanarak Kraliçe olan Rusya güzeline de tepki gösterdi:

Kraliçe Rusya oldu. 35 yaşında iki çocuk sahibi.

Elmas Yılmaz, Miss Europe seçildi! Rus yarışmacıyı önce paylaştı, sonra sildi

Elmas, çok geçmeden paylaşımını kaldırdı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.