Serenay Sarıkaya-Mert Demir aşkı belgelendi!

Magazin haberleri: Serenay Sarıkaya, aşk yaşadığı iddia edilen Mert Demir’in konserine gitti. Otoparkın mal kabul kapısından Mert Demir ile araca binen Serenay Sarıkaya’nın, kendi aracını ise evine yollaması dikkat çekti.

Serenay Sarıkaya-Mert Demir aşkı belgelendi!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 29.02.2024
A+
A-

Mert Demir, dün gece Maslak’ta bir mekanda müzikseverlerin karşısına çıktı. 30 yaşındaki müzisyen, sahne öncesi sevgilisi Serenay Sarıkaya’nın sürpriziyle karşılaştı.

Sevgilisinden habersiz kulise gelerek sürpriz yapan oyuncu, sahne sonuna kadar Mert Demir’i dinledi ve şarkılarına da eşlik etti.Serenay Sarıkaya-Mert Demir aşkı belgelendi!

GÖRÜNTÜ VERMEMEK İÇİN TAKTİK YAPTI

Masanın yanında bir de koruma ile oturan Sarıkaya, basın mensuplarının kapıda beklediğini öğrenince, sevgilisiyle beraber mekandan çıkabilmek için büyük çaba sarf etti.Serenay Sarıkaya-Mert Demir aşkı belgelendi!

MAL KABUL KAPISINDAN ÇIKTILAR!

Otoparkın mal kabul kapısından Mert Demir ile araca binen Serenay Sarıkaya’nın, kendi aracını ise evine yollaması dikkat çekti.Serenay Sarıkaya-Mert Demir aşkı belgelendi!

‘ATEŞE DÜŞTÜM’ İTİRAFI!

Serenay Sarıkaya, Mert Demir’in ‘Ateşe Düştüm’ adlı parçasında vokalistlik yaptığı iddialarına, “Vokal yapan benim evet” cevabını vermişti.Serenay Sarıkaya-Mert Demir aşkı belgelendi!

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.