‘İbrahim Tatlıses evlenirse iki satırla mı geçiştirir?’

Adalet Durak, Perihan Savaş ve Ayşegül Yıldız’la evlenip boşanan, Derya Tuna ile 18 yıl hayat arkadaşlığı yapan; 7 çocuk ve 11 torun sahibi İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla evleneceğini duyurmuştu. Magazin gündemine bomba gibi düşen paylaşımın ardından, ‘İmparator’ lakaplı türkücüden konuyla ilgili açıklama geldi.

‘İbrahim Tatlıses evlenirse iki satırla mı geçiştirir?’
REKLAM ALANI
Yayınlama: 03.04.2024
A+
A-

Özel hayatıyla da magazin gündeminde adından sıkça söz ettiren ‘İmparator’ lakaplı ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz gün dördüncü kez nikâh masasına oturmaya karar verdiğini paylaşmıştı. 72 yaşındaki sanatçı, evlilik haberini sosyal medya hesabından duyurmuştu.

İbrahim Tatlıses, “Seçimi kaybettim ve evleniyorum. Duyduk duymadık demeyin tüm bekarlara selam olsun. Ben evleniyorum” mesajı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

'İbrahim Tatlıses evlenirse iki satırla mı geçiştirir?'

“ŞAKADAN HİÇ ANLAMIYORSUNUZ!”

Magazin gündemine bomba gibi düşen bu haberin ardından, ‘İmparator’dan yeni bir paylaşım daha geldi. Tatlıses, Instagram hesabının hikayeler bölümünden yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

Arkadaşlar mesajı paylaştığım tarih ne? 1. Ay ne? Nisan. İkisinin toplamı ne oluyor? Nisan 1. Ama ben hakikaten evlendim… İzmir’de kendime ev aldım, yani evlendim. Şakadan da hiç anlamıyorsunuz ya! İbrahim Tatlıses evlenirse iki satırla mı geçiştirir?

'İbrahim Tatlıses evlenirse iki satırla mı geçiştirir?'

“TORUNLARI YAŞINDAKİ KIZLARA BAKMASINLAR”

‘İbo Show’da dans performanslarıyla tanınan oryantal Didem Kınalı, İbrahim Tatlıses ve Mehmet Ali Erbil’in tekrar evlenmek istediği yönündeki açıklamaları hatırlatılınca, “Yaşıtları torun tombalak seviyorlar ama ne fayda, onların durulacağı yok. 40’ından sonra azanı teneşir paklar derler. Ne diyeyim ben? Herkes yaşının olgunluğunu yaşamalı. Torunları yaşındaki kızlara da bakmasınlar bir zahmet. 5-10 yaş tamam diyoruz da, 40 yaş farkı nedir arkadaş, ayıp gerçekten! Ben hadi çok aşık oldum diyelim, anca kendimden 5-10 yaş büyük birisiyle birlikte olabilir. Ama bunlar ipin ucunu kaçırmış” şeklinde konuşmuştu.

'İbrahim Tatlıses evlenirse iki satırla mı geçiştirir?'

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.