Masterchef All Star dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu! Mehmef Şeften yarışmacılara uyarı

Mastechef All Star tüm hızıyla devam ediyor. Şampiyonların gelmesiyle birlikte yarışmada heyecan arttı. Düellonun yapıldığı Masterchef’te Eda’nın ağlaması ve Mehmef Şefin uyarısı damga vurdu. Öte yandan dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu.

Masterchef All Star dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu! Mehmef Şeften yarışmacılara uyarı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 27.09.2023
A+
A-

Masterchef All Star ekrana gelen son bölümde yarışmacılar soslu tavuk yaptı. Düello yapan yarışmacılar kıyasıya tek tek mücadele etti. Mavi takımdan Eda kırmızı takımdan Uğur kıyasıay rekabet etti. Oyunun kazananı Uğur oldu. Uğur’un kazanmasıyla Eda gözyaşlarını tutamadı. Masterchef’te olmak istemediğini dile getiren ve gözyaşlarına boğulan Eda, Tahsin’e’Neden beni potaya atmadın? Gitmek istiyorum buradan’diyerek tepkisini dile getirdi. Arkadaşları Eda’yı sakinleştirmeye çalışsa da pek başarılı olamadı.

Masterchef All Star dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu! Mehmef Şeften yarışmacılara uyarı

MEHMEF ŞEFTEN UYARI

Bu sırada yarışma devam ederken Mehmet Şeften uyarı geldi. Mehmef Şef yaptığı uyarıda, “Bir şey söylemek istiyorum. All Star seviyesine geldik. Bazı arkadaşlarımızda 200 bölüm 300 bölüm çektik hala bazı arkadaşlarımız maalesef kaybettiklerinde ve kazandıklarında anlamsızca tepki gösteriyor. Bu çok iyi bir şey değil. Bazen yemekte kaybedebilirsin bazen kazanabilirsin. Burada özellikle ve özellikle yemeğimiz kaybettiğinde ve kazandığında reflekslerimizin seviyeli olması gerekir. Burada ölüm kalım meselesi yok. Kurallar belli” dedi.

Eda daha sonra yaptığı açıklamada, “Kaybetmek benim karakterimde yok. Kaybettiğimde ekstra sinirleniyor ve üzülüyorum. Kendimi tutamadım. Umarım bundan sonra performansım yükselir daha iyi bir Eda olarak yoluma devam ederim.” ifadelerini kullandı.

DOKUNULMAZLIĞI KAZANDILAR

Öte yandan takım oyununda dokunulmazlığı mavi takım kazandı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.