Defalarca aldatılmıştı! Ünlü ismin ‘hadım etme’ iması olay oldu

Bir dargın bir barışık aşk yaşadığı basketbolcu Tristan Thompson ile birlikteliğinden iki çocuğu olan Khloe Kardashian, ailesiyle birlikte yer aldığı ‘The Kardashians’ adlı reality şovda kendisini defalarca aldatan eski sevgilisiyle ilgili çok konuşulacak bir açıklama yaptı.

Defalarca aldatılmıştı! Ünlü ismin ‘hadım etme’ iması olay oldu
REKLAM ALANI
Yayınlama: 28.09.2023
A+
A-

Kardashian- Jenner ailesinin üyelerinden Khloe Kardashian, bir dargın bir barışık sevgilisi ve kızı True’nun babası basketbol yıldızı Tristan Thompson ile 2019 yılında ihanet sebebiyle yollarını ayırmıştı.

Kızları için tekrar bir araya gelen ünlü çiftten Thompson, geçtiğimiz sene kısa süre aşk yaşadığı spor hocası Maralee Nichols’dan bir bebek sahibi olduğunu sonunda kabul etmek zorunda kalmıştı.

Defalarca aldatılmıştı! Ünlü ismin 'hadım etme' iması olay oldu

İKİNCİ KEZ ÇOCUK SAHİBİ OLDULAR

Khloe Kardashian, defalarca ihanete uğramasına rağmen yine de ikinci bir bebek sahibi olmak için Thompson’la bir araya gelmiş ve taşıyıcı anne yoluyla ikinci çocuğunu kucağına almıştı.

Çiftin oğulları geçen yıl 28 Temmuz’da doğmuştu. Tristan’ı affeden ve artık onunla romantik bir ilişki yaşamasa da çocuklarının hayatında baba figürü olarak kalması için çabalayan Khloe, hayranları tarafından eleştirilmişti.

Defalarca aldatılmıştı! Ünlü ismin 'hadım etme' iması olay oldu

“AİLENİ KURTARMAYI DENEYEBİLİRSİN”

Khole Kardashian, son olarak ailesiyle birlikte yer aldığı ‘The Kardashians’ adlı reality şovda eski aşkıyla ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Defalarca aldatılmıştı! Ünlü ismin 'hadım etme' iması olay oldu

Dördüncü sezonun fragmanında yakın arkadaşı Malika Haqq ile yemeğe çıkan Khloe, Haqq’ın “Belki de aileni kurtarmayı denemek isteyebilirsin” sözleri üzerine şu ifadeleri kullandı:

Tristan’ın bana yaptığını biri kızıma yapsaydı, muhtemelen o adamı hadım ederdim ve bunu yaparken de gülümserdim.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.