Üç Kız Kardeş’in Dönüş’ü Almila Ada’dan yeni sezon üzerine açıklamalar

Kanal D’nin başladığı ilk günden itibaren beğeniyle izlenen, İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan dizisi ‘Üç Kız Kardeş’, yeni sezonda da izleyicinin tercihi olmaya devam ediyor.

Üç Kız Kardeş’in Dönüş’ü Almila Ada’dan yeni sezon üzerine açıklamalar
REKLAM ALANI
Yayınlama: 03.10.2023
A+
A-

Türkan, Derya ve Dönüş’ün birbirlerine bağlılığını sıcacık bir dille ekrana getiren Üç Kız Kardeş, yeni sezona bambaşka bir hikâye ile başlamıştı. Savrulan hayatların izleyici ile buluştuğu dizide Dönüş karakterinin hastalığı ise izleyiciyi derinden etkiledi.

ÜÇ KIZ KARDEŞ SON BÖLÜM…

“HAYATTA AİLEDEN DAHA ÖNEMLİ BİR ŞEY YOK”

Üç Kız Kardeş’te Dönüş karakterine hayat veren Almila Ada, hayatta aileden daha önemli bir şey olmadığını vurguladı.Üç Kız Kardeş'in Dönüş’ü Almila Ada'dan yeni sezon üzerine açıklamalar

Üç kardeş önceden biriken iletişim eksikliğinden kaynaklanan birçok konunun birikmesi ve üzerine annelerini kaybetmeleriyle birlikte bağları oldukça zedelenmiş bir haldeler. Ancak bence bu ilişki düzelecek. Birbirlerini çok severek büyümüş olan üç kız kardeş kalplerinde hataları affedecek, şefkatle tekrardan birbirlerine sarılacak gücü bulacaklar. Dönüş’ün yerinde olsam; iki kardeşle de hissettiklerim hakkında konuşur, affetmeye, pürüzleri çözmeye ve geleceğimize odaklanırdım. Sonuçta aileden daha önemli bir şey yok, kırılan dökülenleri toparlayıp tekrardan birbirlerine sarılmaları için gerekeni yapmak isterdim.

Üç Kız Kardeş’in yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan Üç Kız Kardeş, salı akşamları Kanal D’de.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.