Engin Yüksel’in evlat acısı!

Engin Yüksel’in 28 aylık oğlu Çınar Aziz, hayatını kaybetti. Ünlü oyuncu, acı haberi, Huzurunda uyu, ben de senin huzurunda uyuyacağım oğlum sözleriyle duyurdu

Engin Yüksel’in evlat acısı!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 04.10.2023
A+
A-

‘Kaygısızlar’ adlı dizide rol alan ve aynı zamanda seslendirme sanatçılığı da yapan Engin Yüksel’in 28 aylık oğlundan acı haber geldi. Engin Yüksel’in bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden oğlu Çınar Aziz’in yaşamını yitirdiği öğrenildi.

“28 AY BOYUNCA VERMİŞ OLDUĞUN YAŞAMA SAVAŞINI BIRAKTIN”

Acı haberi ünlü oyuncu duyurdu. Engin Yüksel, yayımladığı mesajda, “1 Ekim 2020 Perşembe… Annenizin ve benim size hamile olduğunu öğrendiğimiz gün ve tarih… 1 Ekim 2023 Pazar… 28 ay boyunca vermiş olduğun yaşama savaşını bıraktığın gün… Canım oğlum; yaşamak ne zormuş be oğlum, bunu seni yitirdiğim vakit anladım. ‘Ne dündü be, ne gündü’ dedim ve ben ve biz can dostlarım senden çok şey öğrendik. Bana ve bize bir kız kardeş emanet edip gittin… Emanetin kalbimizin başımızın üstüne. Ben ve biz ve can dostlarım seni çok sevdik… Seni beni bizi var eden benden bizden çok sevdi seni. Huzurunda uyu bende senin huzurunda uyuyacağım oğlum” ifadelerini kullandı.Engin Yüksel'in evlat acısı!

Takipçileri başsağlığı mesajlarıyla Engin Yüksel’e destek oldu.Engin Yüksel'in evlat acısı!

ENGİN YÜKSEL KİMDİR?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. 20 Mart 1969, Adapazarı / Sakarya doğumlu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü mezunu. Adana Şehir Tiyatrosunda oyunculuk yapmaktadır.

Yardımcı rollerde hem iyi hem kötü karakterleri canlandırmıştır. 1994’teki Kaygısızlar dizisindeki rolü ile ve sonra diğer rolleriyle geniş kitleler tarafından tanınan Engin Yüksel, şimdiye kadar çok sayıda film ve dizide rol almış, ayrıca seslendirmeler yapmıştır. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.Engin Yüksel'in evlat acısı!

 

 

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.