Merve Dizdar, Ezgi Mola’nın bebeğinin adını ağzından kaçırdı!

Oyuncu Ezgi Mola ile dört yıldır aşk yaşadığı işletmeci Mustafa Aksakallı, 8 Mayıs’ta sade bir törenle nikâh masasına oturmuştu. Ünlü çift, şimdilerde bebek heyecanı yaşıyor. Merve Dizdar, yakın arkadaşı Ezgi Mola’nın hamileliğinden dolayı çok heyecanlı olduğunu söylerken, bebeğin adını ağzından kaçırdı.

Merve Dizdar, Ezgi Mola’nın bebeğinin adını ağzından kaçırdı!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 04.10.2023
A+
A-

Yaklaşık dört yıldır aşk yaşayan Ezgi Mola ile Mustafa Aksakallı, 8 Mayıs’ta evlenmişti. Mola’nın nikâh şahidi meslektaşı ve yakın arkadaşı Enis Arıkan, Aksakallı’nın şahidi ise eski futbolcu Sinan Engin olmuştu.

BEBEK BEKLİYOR

Ezgi Mola, yakın çevresinin katıldığı sade bir törenle dünyaevine girmesinden günler sonra bebek beklediğini duyurmuştu.Merve Dizdar, Ezgi Mola'nın bebeğinin adını ağzından kaçırdı!

“HERKESİN AŞİNA OLDUĞU BİR İSİM DÜŞÜNÜYORUM”

İsim konusunda henüz karar vermediklerini söyleyen oyuncu “Aklımızda birkaç tane var ama herkesin aşina olduğu bir isim olur diye düşünüyorum” demişti.Merve Dizdar, Ezgi Mola'nın bebeğinin adını ağzından kaçırdı!

BEBEĞİN ADINI AÇIKLADI

Masumlar Apartmanı rolündeki başarısıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Merve Dizdar, dün akşam Afife Tiyatro Ödülleri’ne katıldı. Tören öncesi basın mensuplarıyla konuşan Dizdar, hamilelik heyecanı yaşayan yakın arkadaşı Ezgi Mola’nın bebeğine Can adını vereceklerini söyledi.Merve Dizdar, Ezgi Mola'nın bebeğinin adını ağzından kaçırdı!

“CAN BİZİM CANIMIZ OLACAK”

Gazete Magazin’e verdiği röportajda teyze olacağı için yaşadığı mutluluktan bahseden Merve Dizdar, “Çok heyecanlıyım, teyze olacağım. İlk defa en yakın arkadaşlarımdan birine şahit olacağım. Bunun tarifi yok. Ne diyeceğimi bilemiyorum ama bekliyoruz az kaldı. Can bizim canımız olacak. Bize en büyük hediye. Çevresinde onu çok seven insanlar olacak. Adı Can olacak ama kim koydu bilmiyorum onu Ezgi’ye sorun” ifadelerini kullandı.Merve Dizdar, Ezgi Mola'nın bebeğinin adını ağzından kaçırdı!

 

 

 

 

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.