Kanye West, Kim Kardashian’dan boşandıktan 1 ay sonra evlenmiş!

Rapçi Kanye West ile reality şov yıldızı Kim Kardashian, sekiz yıllık evliliklerini Şubat 2021’de bitirmiş, çocukların velayet durumu nedeniyle davaları devam etmişti. Yaklaşık iki yıldır süren dava, geçtiğimiz Kasım ayında resmen sonuçlanmıştı. Kardashian’dan boşanmasının üzerinden iki ay geçen West’in, sürpriz bir şekilde Bianca Censori ile aşk yaşamaya başlamıştı. West ile Censori’nin evliliğiyle ilgili yeni belgeler ortaya çıktı.

Kanye West, Kim Kardashian’dan boşandıktan 1 ay sonra evlenmiş!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 07.10.2023
A+
A-

Ünlü rapçi Kanye West, geçtiğimiz sene eşi ve çocuklarının annesi Kim Kardashian ile sekiz yıllık evliliğini sonlandırmıştı. Boşanmalarının ardından kendi markası Yeezy’nin çalışanlarından biri olan Bianca Censori ile aşk yaşamaya başlayan West’in, sevgilisiyle Beverly Hills’de yapılan samimi bir törenle evlendiği iddia edilmişti.

West ve birkaç yıl boyunca rapçinin moda markası için mimari tasarımcı olarak çalışan Censori’nin, birlikteliklerini yasal hale getirmeleri için gereken başvuruyu yapıp, evlilik cüzdanlarını almadan; sadece yüzük taktıkları ve birbirlerine ‘Evet’ dedikleri öğrenilmişti.Kanye West, Kim Kardashian'dan boşandıktan 1 ay sonra evlenmiş!

KARDASHIAN İLE BENZERLİĞİ DİKKAT ÇEKİYOR

Kanye West’in evlendiği ileri sürülen Bianca Censori ile ilgili en çok dikkat çeken ayrıntı da Kim Kardashian’a olan benzerliği olmuştu.Kanye West, Kim Kardashian'dan boşandıktan 1 ay sonra evlenmiş!

GERÇEKTEN EVLENDİKLERİ ORTAYA ÇIKTI

Uzun bir süredir birlikte olan çiftin gerçekten evli olduğu ortaya çıktı. Daily Mail, Kaliforniya’da evlenen çiftin evlendiğini gösteren resmi belgelere ulaştı. Belgelere göre, 46 yaşındaki West ile Censori 20 Aralık 2022’de evlendi.Kanye West, Kim Kardashian'dan boşandıktan 1 ay sonra evlenmiş!

BİR AY SONRA EVLENDİLER

Ünlü rapçi, Kim Kardashian ile kasım ayında resmen boşanmıştı. Rapçinin, boşanmanın ardından bir ay sonra evlenmesi dikkat çekti.

“ASLA KONUŞAMAZ”

Öte yandan, West’in eşine “asla konuşmamasını” söylediği ve uyması gereken bazı kurallar verdiği iddia edildi. Daily Mail’e konuşan kaynaklar, West’in 28 yaşındaki eşinin hayatını kontrol ettiğini öne sürdü.Kanye West, Kim Kardashian'dan boşandıktan 1 ay sonra evlenmiş!

“YALNIZCA İTAAT EDİYOR”

Rapçi, eşinin yediği yemekleri ve giydiği kıyafetleri kendisi belirliyor. Kaynaklar, Censori’nin “kendi kararlarını” veremediğini ve yalnızca rapçiye “itaat ettiğini” söyledi.Kanye West, Kim Kardashian'dan boşandıktan 1 ay sonra evlenmiş!

 

 

 

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.