Yargı’da gizemli kutu heyecan yarattı! Mercan yaşıyor mu?

Pazar akşamları merak uyandıran hikayesiyle izleyiciyi Kanal D’de ekran başına kilitleyen ‘Yargı’ dizisi, heyecanı zirveye taşıdı. Soluksuz izlenen ‘Yargı’nın 66’ıncı bölümü, çok konuşulan sahneleriyle sosyal medyaya da damga vurdu. İşte ‘Yargı’nın aksiyon dolu son bölüm özeti…

Yargı’da gizemli kutu heyecan yarattı! Mercan yaşıyor mu?
REKLAM ALANI
Yayınlama: 09.10.2023
A+
A-

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in paylaştığı, kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi isimlerin yer aldığı Yargı 66. bölümüyle ekrana geldi. Yargı’dan öne çıkanlar şu şekilde:

Yargı'da gizemli kutu heyecan yarattı! Mercan yaşıyor mu?

MERCAN KAYBOLDU

Ceylin, Ilgaz, Mercan ve Pascal bir arada sahildeyken Ilgaz’ın telefonu çaldı. Ilgaz telefon görüşmesi için uzaklaşırken Pascal o sırada top oynayan insanların yanına gitti. Ceylin, Pascal’ı getirmek için gidip geri döndüğünde Mercan’ın kaybolduğunu farketti.

Yargı'da gizemli kutu heyecan yarattı! Mercan yaşıyor mu?

‘HİÇ KİMSE GÖRMEMİŞ’

Eren komiser olay yerinde bulunan kişilerin listesini aldı. ‘Hiç mi gören olmamış?’ diye sorarken ‘Pascal birisine hırlamış, o sırada herkes ona bakarken annesi bağırınca kızın kaybolduğunu anlamışlar” cevabını aldı.

Yargı'da gizemli kutu heyecan yarattı! Mercan yaşıyor mu?

‘ANNE DİYE BAĞIRDI SEN DUYMADIN’

Ceylin’in yanına yaklaşan adam “Kız böyle şakpalıydı değil mi, giderken böyle sana anne anne diye bağırdı ama sen duymadın” dedi. Eren komiser ve savcının yanında konuşan Macit amca Mercan’ın fotoğrafını gördüğünde “Bu benim torunum” dedikten sonra kızı yanlarına geldiğinde Macit Amca’nın olmamış şeyleri olmuş gibi anlatabildiğini söyledi.

DUYGUSAL ANLAR

Kızımız kaçırıldı. Çok karanlık, o karanlıktan korkar, benim kızım karanlıktan korkar, o şimdi ağlıyordur. Annem nerede diye ağlıyordur. Benim kızım karanlıktan korkar

CEYLİN VE ILGAZ ADLİ TIP’A GİTTİ

Adli Tıp’ta bir kişinin olduğu, 2 yaşlarında olduğu ve Mercan’a da benzediğini öğrendi Ilgaz. Ceylin’e haber verdikten sonra Eren komiser’i de yanına alarak adli tıba gitti. Ilgaz dayanamayacağını düşünerek Eren komiserden bakmasını istedi. Maktulün yanından çıkan Eren komiser içerideki kişinin Mercan olmadığını söyledi.

Yargı'da gizemli kutu heyecan yarattı! Mercan yaşıyor mu?

ILGAZ TELEFONUN NEDEN ÇALDIĞINI AÇIKLADI

Ceylin ve Ilgaz tartışma yaşadı. Ceylin, Pascal ve ılgaz’ı suçluyordu Mercan’ı kaybolmasında. Telefonun çalmasında hemen açıp ortadan kaybolmasıyla ilgili Ilgaz’a sistem etti. Ilgaz, Ceylin’in yanına geldi ve şu ifadeleri kullandı:

Pizza yok diye üzülünce, Mercan’ı mutlu edeyim diye bir sürpriz yapayım dedim. Yakınlarda bir numara buldum. Getirmiyoruz dediler. Rica, minnet kuryeyi ikna ettim, sipariş verdim. Arayan kuryeydi, siparişi getirmiş, bende almaya gittim işte.

Yargı'da gizemli kutu heyecan yarattı! Mercan yaşıyor mu?

ARAMA ÇALIŞMALARI SONLANDIRILDI

Eren komiser, Mercan’ın akıntıyla sürüklenip, denizden 7 mil açıkta Mercan’ın şapkasının bulunduğunu açıkladı. Ceylin, bu dakikalarda ayakta durmakta zorlandı. Mercan’ı arama çalışmaları sonlandırıldı.

Yargı'da gizemli kutu heyecan yarattı! Mercan yaşıyor mu?

GİZEMLİ KUTU

Ceylin ve Ilgaz evin yanında konuşurken birisinin kutu bırakmış olduğunu farketti. Ceylin sipariş vesaire vermediğini söyledi. Kutuyu açtıklarında Mercan’ı işaret eden bir kıyafet gördüler.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.