Arnold Schwarzenegger ile Jamie Lee Curtis ödüllü filmden 29 yıl sonra buluştu!

James Cameron imzalı, aksiyon ve komedi türündeki ‘True Lies’ (Gerçek Yalanlar) filminde karı-koca rolüyle başrolleri paylaşan Jamie Lee Curtis ve Arnold Schwarzenegger, yardım etkinliğinde bir araya geldi.

Arnold Schwarzenegger ile Jamie Lee Curtis ödüllü filmden 29 yıl sonra buluştu!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 09.10.2023
A+
A-

Fransız filmi ‘La Totale’den uyarlanan 1994 yapımı True Lies’te birlikte kamera karşısına geçen Avusturyalı aktör Arnold Schwarzenegger ile ABD’li oyuncu Jamie Lee Curtis, geçtiğimiz hafta sonu bir yardım organizasyonunda buluştu.

64 yaşındaki aktris, ABD’de düşük gelirli çocuklar için okul sonrası programlar sunan, kar amacı gitmeyen After-School All-Stars’ın etkinliğinde, aynı zamanda eski Kaliforniya Valisi olan 76 yaşındaki meslektaşı ile çekilen fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.Arnold Schwarzenegger ile Jamie Lee Curtis ödüllü filmden 29 yıl sonra buluştu!

“ARNOLD’U SEVİYORUM”

Evet, adım Ingeborg, Stuttgartlıyım. Arkadaşlarımın ruhlarını ve kalplerini harekete geçiren amaçlar için kıyafet giymelerini ve ortaya çıkmalarını seviyorum. Arnold yardım etkinlikletini seviyor ve ben de Arnold’u seviyorum.

Arnold Schwarzenegger ile Jamie Lee Curtis ödüllü filmden 29 yıl sonra buluştu!

Takipçilerinden 270 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum alan Curtis’in, bağış toplama etkinliği temasının bir parçası olan Alman tarzı bir elbise ve çiçekli taç giydiği görüldü. ‘Terminatör’ serisinin yıldızı ise siyah bir tişört ve uzun çoraplar tercih etti.

İkili, geçtiğimiz ekim ayında Hollywood Bulvarı üzerinde bulunan TCL Çin Tiyatrosu’nda, Jamie Lee Curtis’in el ve ayak izi töreninde bir araya gelmişti.Arnold Schwarzenegger ile Jamie Lee Curtis ödüllü filmden 29 yıl sonra buluştu!

378 MİLYON DOLAR HASILAT!

Vizyona girdiğinde bütçesi 100 milyon doları aşan ilk film olarak dikkat çeken True Lies, küresel gişede 378 milyon dolar kazanmış ve 1994’ün en yüksek hasılat yapan üçüncü filmi olmayı başarmıştı.

‘EN İYİ KADIN OYUNCU’ ÖDÜLÜ

Curtis, filmdeki performansıyla ‘En İyi Kadın Oyuncu – Müzikal veya Komedi’ dalında Altın Küre Ödülü’nü kazanmıştı. Jmes Cameron da ‘En İyi Yönetmen’ dalında Saturn Ödülü’ne layık görülmüştü.Arnold Schwarzenegger ile Jamie Lee Curtis ödüllü filmden 29 yıl sonra buluştu!

FİLMİN KONUSU

Harry Tasker (Arnold Schwarzenegger), bir bilgisayar firmasında satış görevlisi olarak çalışmaktadır. İdeal bir eş ve babadır. Sekreterlik yapmakta olan eşi Helen (Jamie Lee Curtis), hiçbir zaman Harry’nin asıl mesleğinin başka bir şey olabileceğini aklına getirmemiştir. Harry gizli ajandır. Eşinin Simon ismindeki bir adamla ilişkisi olduğundan şüphelenir. Bunun üzerine ortağı Albert Gibson’ı Simon ve Helen’i takip etmek için görevlendirir. Bu sırada CIA’nın peşinde olduğu terörist örgütün ele başı Salim Abu Aziz, istediklerini alamazlarsa Florida’da nükleer bomba patlatacaklarını söyler.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.