Metin Akpınar’ın evlilik dışı dünyaya gelen kızı Duygu Nebioğlu konuştu: Soyadımı değiştirmeyeceğim

Ünlü komedyen Metin Akpınar’ın evlilik dışı birliktelikten bir kızı olduğu belirlendi. Göksel Özdoğdu ile 62 yıldır evli olan Akpınar’ın, Duygu Nebioğlu adlı bir kızı olduğu ortaya çıktı. Nebioğlu, yıllardır süren hukuk mücadelesinin ardından babalık davasını kazandı. Kararın açıklanmasıyla duygusal anlar yaşayan Nebioğlu, babasının soyadını almayacağını söyledi.

Metin Akpınar’ın evlilik dışı dünyaya gelen kızı Duygu Nebioğlu konuştu: Soyadımı değiştirmeyeceğim
REKLAM ALANI
Yayınlama: 12.10.2023
A+
A-

Göksel Özdoğdu ile 62 yıldır evli olan Metin Akpınar‘ın evlilik dışı birliktelikten bir kızı olduğu ortaya çıktı. Evlilik dışı dünyaya gelen Duygu Nebioğlu, Metin Akpınar hakkında babalık davasını kazandı. Yıllardır hukuk mücadelesi veren Nebioğlu, kararın açıklanmasıyla gözyaşlarına hakim olamadı.

“1,5 AYDIR UYUMADAN DAVANIN SON SÜRECİNİ BEKLİYORDUM”

Antalya’da görülen ve gizlilik kararı bulunan babalık davası bugün sonuçlandı. Yapılan DNA testlerini de dikkate alan mahkeme, Duygu Nebioğlu’nun Metin Akpınar’ın kızı olduğunu karara bağladı. Kararın ardından Instagram hesabından bir video yayınlayan Nebioğlu, uzun yıllardır verdiği mücadelenin sonuçlanmasıyla duygusal anlar yaşadı. Konuşurken ağlayan Nebioğlu, “Neredeyse 1,5 aydır hiç uyumuyorum. Davanın son sürecini bekliyordum. Ben de bu haberi bir sindireyim” ifadelerini kullandı.

Metin Akpınar'ın evlilik dışı dünyaya gelen kızı Duygu Nebioğlu konuştu: Soyadımı değiştirmeyeceğim
Metin Akpınar’ın 35 yaşında evlilik dışı bir kızı olduğu ortaya çıktı

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.