Yağmur Atacan’dan itiraf: Az kazanan setleri bırakacaktı, 30 saniye sürdü!

Pınar Altuğ ve eşi Yağmur Atacan, önceki gün katıldıkları bir lansmanda görüntülendi. Yağmur Atacan’ın üstündeki kıyafette bir eşek fotoğrafı olması dikkat çekti. Uzun yıllardır televizyonda iş yapmayan ve setleri bırakan Atacan, itirafıyla dikkat çekti.

Yağmur Atacan’dan itiraf: Az kazanan setleri bırakacaktı, 30 saniye sürdü!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 13.10.2023
A+
A-

1994 yılında Miss Turkey yarışmasında birincilik elde eden, fenomen dizi ‘Çocuklar Duymasın’daki ‘Meltem’ karakteriyle yıldızı parlayan Pınar Altuğ, Yağmur Atacan’la 2008’da nikâh masasına oturmuştu. İkili bir yıl sonra kızları Su’nun doğumuyla anne-baba olma mutluluğu yaşamıştı.

“BİZİM İÇİN ’15 GÜNE AYRILIR’ DEDİLER”

Haklarında birçok kez ayrılık haberi çıkan Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çifti, 15’inci evlilik yıl dönümlerini, sosyal medya hesaplarından yaptıkları romantik paylaşımlarla kutlamıştı.Yağmur Atacan'dan itiraf: Az kazanan setleri bırakacaktı, 30 saniye sürdü!

Atacan, Altuğ’un fotoğrafına, “Bizim için ’15 güne ayrılır’ dediler, 15 ay diye düzelttiler, 15 yıl oldu evleneli. 15 ömür olsa inadımızdan değil, sevgimizd
en mahcup ederiz. Bakıp şu resme, nasıl hak verilmez bana? Neyse biz bir ufak kutlamaya kaçar” mesajını yazmıştı.Yağmur Atacan'dan itiraf: Az kazanan setleri bırakacaktı, 30 saniye sürdü!

“DÜNYANIN EN GÜZEL GÖZÜ EŞEKLERDEDİR”

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan, bir kozmetik markasının lansmanına katıldı. Yağmur Atacan’ın üstündeki kıyafette bir eşek fotoğrafı olması sorulunca, “Dünyanın en güzel gözü eşeklerdedir” diyerek güldürdü.Yağmur Atacan'dan itiraf: Az kazanan setleri bırakacaktı, 30 saniye sürdü!

“TİCARET HAYATINDA KİMSE KİMSEYE ACIMIYOR”

Uzun yıllardır televizyonda iş yapmayan ve setleri bırakan Yağmur Atacan, ticarete atılarak kendi şirketini kurmuştu. Muhabirlerin, Yağmur Atacan’a “Set ortamını ve oyunculuğu özlediniz mi?” sorusu karşısında Atacan, “Ben bıraktım dediğim yani ara verdim. Biraz daha büyük karakterler oynama fırsatı olursa olabilir neden olmasın? Setleri de özlersiniz bu arada özlememek mümkün mü? Herkes el üstünde tutuyor ya sizleri ondan özlenir setler. Ticaret hayatında kimse kimseye acımıyor. Siz her zaman oyunculuk kısmında ağasınız. Şunu söyleyebilirim ki iki işi de başarıyla yapıyorsanız ne güzel. Ama kendi tatilinizi satın almak istiyorsanız oyunculuk yapmamak en mantıklısı. Ama artık değilmiş ben bilmiyorum” dedi.

“30 SANİYEDE OYUNCULUĞU BIRAKTIM”

Bir itirafta da bulunan çiftten Atacan, “Pınar ile evleneceğimiz düğün gününde sabah 7’de gittim eve. Akşama da düğün yaptık. Bu işler böyle. Çocuk olduktan sonra ara verdim setlere. İkimizden birisi bırakıcaktı setleri. Az kazanan bırakacaktı setleri. Ben bırakayım bari dedim. Bırakma kararı 30 saniye sürdü” diyerek güldü.?Yağmur Atacan'dan itiraf: Az kazanan setleri bırakacaktı, 30 saniye sürdü!

Atacan, Altuğ ile nikâh masasına oturduğu 2008 yılında ‘Hasan’ karakterine hayat verdiği ‘Doktorlar’ dizisinde rol alıyordu.

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.