CZN Burak’tan annesiyle Umre pozu!

Babası tarafından dolandırıldığını iddia ederek şikayetçi olan ve aile şirketinden ayrıldığını duyuran CZN Burak lakaplı Burak Özdemir, başka bir dosyada dolandırıcılıkla suçlanan annesiyle paylaşımlar yapmaya başlamıştı. CZN Burak son olarak umre pozuyla dikkat çekti.

CZN Burak’tan annesiyle Umre pozu!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 13.10.2023
A+
A-

Sosyal medyada fenomen olan CZN Burak, doğduğu il Hatay’da da büyük yıkıma neden olan Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi sonrası afet bölgesine elinden geldiğince yardım etmeye çalışan CZN Burak ile babasının arası açılmıştı.

“İÇİNDEN GELEREK YARDIM ETMEDİ”

Kanal D Haber’den Buse Öztürk’e konuşan İsmail Özdemir, “Burak ‘Babam beni dolandırdı’ diyor. Hiç alakası yok. Yaptığı yardımlar hep prim katsın diye yapıldı. İçinden gelerek hiçbir zaman yardım etmemiştir” açıklamasını yapmıştı.CZN Burak'tan annesiyle Umre pozu!

“BABAYA KARŞI DÜŞMAN EDİYOR”

Oğluna ve eski eşine tepki gösteren baba İsmail Özdemir, “Annesinin genlerini almış. Babaya karşı düşman ediyor. Sosyal medyasını da ben sağladım, sponsorluğunu da ben yaptım. Zaten iki sene öncesine kadar bakarsanız Burak diye bir şey yoktu” ifadelerini kullanmıştı.

ANNESİYLE UMRE’YE GİTTİ

Son olarak aile şirketinden ayrılıp İstanbul’da kendisine ait bir restoran açan CZN Burak son paylaşımlarıyla dikkat çekti.
Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren ünlü fenomen son olarak Mekke’ye gitti. Başka bir dosyadan dolandırıcılık davası olan annesiyle Umre’ye giden fenomen paylaşımlarıyla dikkat çekti.CZN Burak'tan annesiyle Umre pozu!

“Kul secde ederken Rabbi’ne en yakındır o zaman dua edin” yazan CZN Burak paylaşımıyla beğeni topladı.CZN Burak'tan annesiyle Umre pozu!

 

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.