Arzu Oş’tan ‘savaş’ yorumu: Dünya böyle bir travma görmedi

Yıllar önce ‘Ekmek Teknesi’ dizisiyle hafızalara kazınan oyuncu Arzu Oş, Nişantaşı’nda görüntülendi. İsrail’in bir süredir Gazze’de sürdürdüğü saldırıları travma olarak değerlendirip, bombalanan hastanedeki görüntüleri sosyal medyadan izleyemediğini belirten oyuncu, duygularını dile getirdi.

Arzu Oş’tan ‘savaş’ yorumu: Dünya böyle bir travma görmedi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 20.10.2023
A+
A-

Bir dönemin en çok konuşulan dizilerinden ‘Ekmek Teknesi’nde (2002–2005) hayat verdiği ‘Sonnur’ karakteriyle hafızalarda yer edinen, yıllardır ekranlardan uzak olan Arzu Oş, önceki akşam Nişantaşı Citys’teydi.

Alışverişe çıktığını, şu sıralar reklam dublajları ve çocuklar için podcast serisi yaptığını söyleyen Oş, oyuncuların yüzüne çok fazla işlem yapmaması gerektiğini ve kendisinin doğallıktan yana olduğunu anlatıp ilginç bir itirafta bulundu.Arzu Oş'tan 'savaş' yorumu: Dünya böyle bir travma görmedi

“MERVE DİZDAR’IN VARLIĞINA ŞÜKREDİYORUM”

“Organik oyuncuyum ben. Kaşlarımı bile aldırmıyorum bu yüzden” diyen ünlü oyuncu, meslektaşlarına güzellik kaygısıyla hareket etmemeleri tavsiyesinde bulunarak şöyle devam etti: 

Merve Dizdar’ın varlığına şükrediyorum. ‘Oyuncunun güzel olmakla ilgili bir sorumluluğu yok’ diyerek bence bizi kurtardı.

Arzu Oş'tan 'savaş' yorumu: Dünya böyle bir travma görmedi

“ÇOK DOĞALIM, BOTOKSUM YOK”

“Biz oyuncuyuz, manken değiliz” diyen Oş, şöyle devam etti; “Gözünüzün önünde çocuk şekilde başladık bu işe. Büyüyeceğiz, yaşlanacağız daha bizimle çok vakit geçireceksiniz. Konservatuar mezunu oyuncuyum ben yüksek lisansım da var. Her sabah oyuncu olarak kalkıyorum. O yüzden çok doğalım botoksum yok” dedi. 

“OTOSANSÜR UYGULADIM KENDİME”

Arzu Oş ayrıca İsrail’in bir süredir Gazze’de sürdürdüğü saldırıları travma olarak değerlendirip, bombalanan hastanedeki görüntüleri sosyal medyadan izleyemediğini belirtip “Herkesin bunun durması için seferberlik ilan etmesini istiyorum; din, dil, ırk gözetmeksizin. Dünya böyle bir travma görmedi herhalde, altından kalkması zor. Sosyal medyada kendime otosansür uyguladım, hiç bakmadım görüntülere. Yapacak bir şey olmayınca üzülüyorum” dedi.?Arzu Oş'tan 'savaş' yorumu: Dünya böyle bir travma görmedi

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.