‘Hunharca öpüştük’ demişlerdi! Hasan Can Kaya ile Büşra Pekin’den açıklama geldi

Hasan Can Kaya’nın Büşra Pekin ile başrolü paylaştığı ve senaryosunu yazdığı ‘Çok Aşk’ filminin galası önceki akşam gerçekleşti. Daha önce filme dair kullandıkları Cesur sahnelerimizde zorlandık ve Hunharca öpüştük ifadeleriyle çok konuşulan Pekin ile Kaya, bu sözlere açıklık getirdi.

‘Hunharca öpüştük’ demişlerdi! Hasan Can Kaya ile Büşra Pekin’den açıklama geldi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 26.10.2023
A+
A-

Senarist ve oyuncu Hasan Can Kaya’nın “Hayat kadar gerçek, hayat kadar komik ve hayat kadar duygusal” diyerek özetlediği, Muzaffer Yıldırım yapımcılığında hayata geçen filmi ‘Çok Aşk’ın gala gösterimi önceki akşam Kanyon Paribu Cineverse’te gerçekleşti. Galaya filmin oyuncuları; Hasan Can Kaya, Büşra Pekin, Barış Yıldız Ege Aydan, Bahtiyar Engin, Berkan Şal, yönetmen Kıvanç Baruönü ve filmin yapımcısı Muzaffer Yıldırım katıldı.

İş ve sanat dünyasından ise Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya, Arda ve Aslıhan Turan, Atilla Dorsay, Cem ve Ronit Hakko, Ecem Erkek, Erol Tabanca ve Rana Erkan Tabanca, İdil Fırat, Cemal Can Canseven, Didem Balçın, Kerem Ayan, Selen Uçer, Sevcan Orhan, Varol Yaşaroğlu gibi isimler de galada filmi izleyen davetliler arasında yer aldı.

'Hunharca öpüştük' demişlerdi! Hasan Can Kaya ile Büşra Pekin'den açıklama geldi

“ÇOK HEYECANLIYIZ”

Film gösterimi öncesi sorulara yanıt veren film ekibi, “Mutluyuz, kendi adımıza çok heyecanlıyız. Bu yolculuğa başlarken bu işi çok severek başladık” dediler.

Hasan Can Kaya, yapım aşamasında da yer aldığı filmi ile ilgili, “Hayatta neler yaşanıyorsa onlar var aslında. Hem gülecekler hem üzülecekler. Filmi izleyenler bence uzun zaman sonra güzel ve keyifli bir film izlemiş olacaklar” diye konuştu.

'Hunharca öpüştük' demişlerdi! Hasan Can Kaya ile Büşra Pekin'den açıklama geldi

‘ÖPÜŞME’ AÇIKLAMASI

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada, film kadrosunda yer alan Büşra Pekin ve Hasan Can Kaya’nın verdiği bir röportajda “Sevişme sahnelerinde zorlandık” ve “Hunharca öpüştük” demeleri çok konuşulmuştu. Konuyla ilgili Hasan Can Kaya ve Büşra Pekin, “Sahnelerin yorumu kişiye göre değişir. Bazısı sevişme sahnesi olarak adlandırabilir bazısı da bunda bir şey yok ki der. Ama bize göre ailelerin de rahatlıkla gidip izleyebileceği bir film. Bizim birbirimiz arasında yaptığımız espriden türeyen şeyler bunlar. Yanlış anlaşılmış olabilir” açıklamasında bulundular.

'Hunharca öpüştük' demişlerdi! Hasan Can Kaya ile Büşra Pekin'den açıklama geldi

“BÜTÜN AKRABALARIM KARŞI ÇIKTI”

Bu güne kadar hayatında yaptığı her şeye akrabalarından eleştiriler aldığını söyleyen Hasan Can Kaya, “Dijital platformlardan çok yüksek teklifler almamıza rağmen biz sinemayı tercih ettik. Çok büyük de paralar yatırdık bu filme. Bütün akrabalarımın karşı çıkmasına rağmen yine de vizyona soktuk. Biz kredi çekip tatile giden kesimden geliyoruz. Akraba dediğin her zaman garanti olana yönlenir. Yıllar önce bu işe girdiğimde de garanti işin olsun diyorlardı. Şimdi de daha bir şey yapma burda kal diyorlar. Ben de hep dinlemeden başarılı olmaya çalışıyorum” diyerek kahkaha attı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.