Magazin dünyasının ünlü isimleri Cumhuriyet’in 100. yılını kutladı!

29 Ekim Cumhuriyet Bayram’ı coşkusu 7’den 70’e herkesi sardı. Ünlü isimler de Cumhuriyet’in 100. yaşını sosyal medya hesaplarında yaptıkları paylaşımla kutladılar.

Magazin dünyasının ünlü isimleri Cumhuriyet’in 100. yılını kutladı!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 29.10.2023
A+
A-

Bugün, Cumhuriyet’imizin 100 yılı kutlanıyor. Ünlü isimler, sosyal medya sayfalarını 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 100. yıl mesajlarıyla doldurdu. İşte o paylaşımlar…

 PINAR ALTUĞ

“Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun. Ne mutlu Türküm diyene”Magazin dünyasının ünlü isimleri Cumhuriyet'in 100. yılını kutladı!

FAZIL SAY

“Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlu olsun.
Gururla.
Şükranla.
Aşağıda hislerimi yazdım;

Cumhuriyetimiz, aslında hepimizin varoluş sebebidir.
Bugün biz sanatçılar, müzisyenler, ülkemizde ve dünyada varsak; Atatürk’ün *bir dünya* vizyonuyla kurduğu Cumhuriyetimiz ve dünya yarışında varolma felsefesi sayesinde varız.

Müteşekkiriz.

53 yaşındayım, yani bu 100 yılın 53’ünü ben de yaşadım.
Gururla kutluyorum 100.yılımızı…
Bu kapsamda bir büyük Senfoni, bir Marş besteledim. *Kendi adıma müziğimle cumhuriyete bir armağan vermek ve teşekkür etmek istedim.

Her birey gibi ben de gözlemledim. Tarihin ve toplumun akışında; tartıda doğrusu yanlışı, iyisi kötüsü, aydınlığı karanlığı olmuştur. Zıtlıklar olması da doğası gereğidir. Zor dönemlerden, zor virajlardan geçilmiştir elbet.

Önemli olan insanlığa gerçek katkılar sunmak ve *Türk halkı olarak* gelecek yüzyıllara aydınlıkla , barış ve güzellikle uzanmaktır.

Sevgi ve saygılarımla”Magazin dünyasının ünlü isimleri Cumhuriyet'in 100. yılını kutladı!

EMEL SAYIN

“Cumhuriyetimizin 100. yılı hepimize kutlu olsun.”Magazin dünyasının ünlü isimleri Cumhuriyet'in 100. yılını kutladı!

PELİN AKİL

“Efendiler, yarın Cumhuriyet’i ilan edeceğiz. Mustafa Kemal Atatürk. 28.10.2023″Magazin dünyasının ünlü isimleri Cumhuriyet'in 100. yılını kutladı!

DAMLA SÖNMEZ

“Yaşasın Cumhuriyet. Cumhuriyet 100 yaşında.”Magazin dünyasının ünlü isimleri Cumhuriyet'in 100. yılını kutladı!

ÖZGE ULUSOY

“Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun. Atam; hasret minnet ve özlemle anıyoruz… Sen bize en büyük armağansın… Nice yüz yıllara.”Magazin dünyasının ünlü isimleri Cumhuriyet'in 100. yılını kutladı!

BURCU KARA

“Ah kalbim. Dün gece üçe kadar bu fotoğraf için uyumadım. Eşim kusura bakmasın. Evlatlarım, sizleri de çok seviyorum ama tüm fotoğraflar bir tarafa, bu bir tarafa. Yalan da olsa çok güzel, hayal de olsa çok güzel. Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında bu da bana bayram hediyesi olsun. Sizce nasıl olmuş?”Magazin dünyasının ünlü isimleri Cumhuriyet'in 100. yılını kutladı!

ÇAĞLA ŞIKEL

“Atam senin yanında , senin yolunda hep böyle dimdik duracağım. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun.”Magazin dünyasının ünlü isimleri Cumhuriyet'in 100. yılını kutladı!

EBRU ŞALLI

“Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun!! Ulu Önder Atatürk’ün bizlere armağanı Cumhuriyet demek özgürlük demek, hürriyet demek, birlik demek!”

EBRU AKEL

“Mustafa Kemal Atatürk’ün, ATA’mızın,
cesur ve güçlü bir liderin önderliğinde kurulan Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı.
Bugün, yarın ve hatta yüzyıllar sonra…
Cumhuriyetimizin izinde, O’nun sönmeyen ışığında… Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı kutlu olsun.”

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.