‘Ceylin ve Ilgaz’la ilgilenmekten ben aşk yaşayamıyorum!’

Uğur Aslan, Kaan Urgancıoğlu (Ilgaz) ve Pınar Deniz’in (Ceylin) başrolde yer aldığı, üçüncü sezonuyla da reyting rekorları kıran yapımda ‘Eren Komiser’ karakterini canlandırıyor. 51 yaşındaki oyuncu, Kanal D’nin pazar akşamlarına damga vuran dizisi hakkında konuştu.

‘Ceylin ve Ilgaz’la ilgilenmekten ben aşk yaşayamıyorum!’
REKLAM ALANI
A+
A-

Uğur Aslan, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. İş toplantısından çıktığını belirten oyuncu, “Sahne işlerimle ilgili toplantı yaptık. ‘Afara’ müzikali devam ediyor. Seyircinin ilgi ve alakası çok güzel. Ben de mutlu oluyorum onların sayesinde” dedi.

“HATAY İÇİN 100. YIL KÖY PROJEMİZ VAR”

Merkez üssü Kahramanmaraş olan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler Hatay başta olmak üzere birçok ilimizde ağır yıkımlara neden olmuştu. Uğur Aslan, 11 aile üyesini depremde kaybederek zor günler yaşamıştı. Şu sıralar Hatay’a gidip geldiğini belirten ünl isim , “100. yıl köy projemiz var. Yakın zamanda bu projenin lansmanıyla ilgili Hatay’a gideceğim. 6-7 gönüllü arkadaşım bir araya gelerek ciddi bir bütçe oluşturdular. Jandarma Asayiş Vakfı sağ olsun bizlere Mustafa Kemal Üniversitesi Kampüsü içerisinde arazi tahsis etti. O arazinin içerisinde hem eğitim devamlılığı sağlanacak hem de insanların geçici olarak barınabileceği ve üretimin devam edeceği bir yaşam alanı inşa edilecek. Yakın zamanda daha detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız” şeklinde konuştu.'Ceylin ve Ilgaz'la ilgilenmekten ben aşk yaşayamıyorum!'

“HATAY AŞIĞIYIM”

Hatay toparlanmaya çalışıyor. İnsanların sosyal yaşam alanlarının oluşturulabilmesi için yöneticilerle sürekli iletişim halindeyiz. Kolay değil, takdir edersiniz ki büyük bir yıkım oldu. Ben Hatay aşığı bir insanım, çocukluğum gençliğim hep orada geçti. İnsanlar beni gördüğünde gelip içini döküyor, dertleşiyoruz. Manevi anlamda da yanlarında olmaya çalışıyorum.

'Ceylin ve Ilgaz'la ilgilenmekten ben aşk yaşayamıyorum!'

“TAM PATAES OLDUM”

Eren Komiser karakterine hayat verdiği Yargı dizisiyle ilgili soruları cevaplayan Aslan, “Çok şükür harika gidiyor. Ceylin ve Ilgaz’la ilgilenmekten ben aşk yaşayamıyorum, ben tam patates oldum” şeklinde esprili bir açıklamaya imza attı.'Ceylin ve Ilgaz'la ilgilenmekten ben aşk yaşayamıyorum!'

“Fanlar ‘Ilgaz ve Ceylin artık mutlu olsun’ şeklinde sosyal medyada yorum yapıyorlar. Bununla ilgili sizin düşünceleriniz neler?” sorusu üzerine oyuncu, “Sosyal medyayı çok takip etmiyorum ama biliyorum ki herkes mutlu olunca seyirci bu durumdan sıkılacak, çatışma olması daha diri tutar izleyeciyi” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.