CHOCOLATE STATION ÇORLU

CHOCOLATE STATION ÇORLU
REKLAM ALANI
A+
A-

2010 yılının 1 Mart’ında, Çorlu’da Cafe-Restoran konseptiyle ilk adımlarımızı attık ve Carrefour AVM’de hizmet vermeye başladık. O günden bu yana, misafirlerimize evdeki rahatlık ve konforu sunmayı, aynı zamanda hizmet ve ürün kalitesini en üst düzeyde tutmayı öncelikli prensiplerimiz arasına aldık. Bu prensiplerimizi titizlikle korurken, sürekli kendimizi geliştirmeyi ve yenilemeyi de ihmal etmedik.

2018 yılında, mekanımızı şimdiki konumumuz olan Emlak Konutları bölgesine taşıdık. Bu yeni yerimizde, ilk günlerin mekan atmosferini ve mimari dokusunu koruyarak, geçmişten gelen değerleri günümüzle buluşturmayı başardık. Bu süreçte, bölgesel, ulusal ve dünya mutfağından seçkin lezzetlerle dolu bir menü oluşturduk. Misafirlerimizin katkıları ve önerileri sayesinde bu zenginlik daha da arttı.

Gururla söyleyebilirim ki, 15 yıldır süregelen bir geleneği sürdürürken, aynı zamanda yenilikçi ve ileriye dönük bir anlayışla hareket ettik. Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutarak, lezzet, kalite ve konforu bir arada sunmaya devam ediyoruz. Yeni kuşaklara aktaracağımız bu mirası, heyecan ve coşkuyla sürdürmeye devam edeceğiz.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.